Fenesoft Kitabevi Satış Yönetimi Programı

Fenesoft yazılım tarafından Türkçe olarak hazırlanmış tüm kitapları kayıt altında alarak hangi kitabın nerede olduğunu bulabileceğiniz Windows yazılımıdır.

Özellikle kitapevleri ve kitapçıların işine yarayacak bu program ile kitap kayıtlarının yanı sıra alış, satış ödeme tahsilat, gelir ve gider takibi, kasa raporlama işlemi, el ile yedekleme veya otomatik yedekleme, şifreleme özelliği ile programı ve verileri koruma, Word ya da Excel’e aktarma, müşteri hesap ekstresi gibi işlemleri kolaylıkla bilgisayar ortamında yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 12 MB | İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP | Yapımcı: Fenesoft Yazılım


Fenesoft Kitabevi Satış Yönetimi Programı İndir


Fenesoft Kitabevi Satış Yönetimi Programı

Programın kurulumu için rar dosyasını çıkarınız ve kurulumu başlatınız. İlk kurulumu geçerek diğer kurulum aşamasına geçiniz.

Fenesoft Kitabevi Satış Yönetimi Programı İLK Kurulum
Fenesoft Kitabevi Satış Yönetimi Programı Kurulum Yeri Belirleme

İkinci kurulum ekranında kurulum yerini belirleyiniz burası için C:\Fenesoft\Kitabevi olarak devam edebilir ya da bilgisayarınızda istediğiniz yere programın kurulumu siz yapabilirsiniz. Kurulum yeri belirledikten sonra başlat menüsü adını onaylayınız veya değiştiriniz kuruluma devam ediniz.

Fenesoft Kitabevi Satış Yönetimi Programı Kurulum Yapılıyor Ekranı

Kurulum yapılarak kurulumu bitirmenizi isteyecektir. Masaüstü simgeden, başlat menüsünden veya kurulum yaptığınız yerden programın deneme sürümünü çalıştırabilirsiniz.

Önemli: Programın ilk kurulumunda sistem dosyalarını bilgisayarınıza yüklemesi için bilgisayarınızı tekrar başlatmanızı isteyecektir. Programın düzgün bir şekilde açılması ve işlevlerini yerine getirmesi için bilgisayarınızı muhakkak bir kez başlatınız ve programı çalıştırınız.

İndir Player - Editör

Ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programları indir. Site içerisinde editörlerden destek al. indirplayer.com - Destekli İndirme Sitesi.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bize bildirebilirsiniz. Soru veya sorunlarınıza editörler tarafından cevap verilecektir.