Fenesoft Kolay Cümle Çeviri – Ücretsiz Türkçe Almanca ve İngilizce Çeviri Programı

Fenesoft kolay çeviri programı ile uzun olan Almanca, Türkçe ve İngilizce dilde ki çevirilerinizi program içerisinde yapabilirsiniz. Programın kullanımı için çeviri yapmak istediğiniz dil seçimini yaparak çevirmek istediğiniz metni program içerisine kopyalayarak ya da yazarak anında çeviri yapabilirsiniz.

Çevirmek istediğiniz metnin uzunluğunu ayarlayabilirsiniz. Uzun metinleri çevirirken kelimeyi bölmeden paragraf, paragraf yapmanız daha net bir sonuç verecektir. Noktalama işaretlerine elinizden geldiğince dikkat etmeye ve yazım kurallarına uymanızı da tavsiye ediyoruz. Bu şekilde rahatlıkla 3 dil arasında çeviri yapabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 4.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Fenesoft


Fenesoft Kolay Cümle Çeviri İndir


Fenesoft Kolay Cümle Çeviri Kurulumu

Kurulum dosyasını bilgisayarınızda Winrar yardımı ya da farklı bir .rar dosyası açma programı ile açınız. Kolay-cumle-ceviri.exe dosyasını çalıştırınız.

Fenesoft Kolay Cümle Çeviri Kurulumu

İlk kurulum sekmesinde ilerleyerek diğer kurulum sekmesinde program kurulum yerini seçiniz. Burası için C:\Fenesoft\CumleCeviri\ olarak var olduğu şekilde bıralabilir ya da farklı bir yere kurmak için kurulum yeri seçim ekranında kurulum yerini seçiniz.

Fenesoft Kolay Cümle Çeviri Kurulum Yeri Seçimi

Kurulum yeri seçimi ekranını karar verdikten sonra kuruluma devam ediniz. Bu açamadan sonra kuruluma son kez onay veriniz ve bilgisayara kurulumun yapmasını bekleyiniz, kurulumu bitiriniz. Başlat menüsünden kurulum yerinden ya da masaüstü kısayol ile programı açarak Almanca, İngilizce ve Türkçe çevirilerinizi ücretsiz yapabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.