Fenesoft Müşteri Hesap Takip Programı

Bu program ile müşterilerinizin hesaplarını bilgisayar ortamında tutarak bilgisayar ortamında hesap işlemlerinizi alabilir ve yedekleme imkanı ile hesaplarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Program size peşin ve taksitli satışları girme, düzenleme, çıktı alma, müşteri hesapları, müşteri ekstresi işlemleri, hareket raporları, B/A raporu işlemleri, müşteri hesabı sıfırlama detaylı müşteri raporu alma bu raporu çıktı olarak alma ofis belgesi olarak kayıt etme işlemlerini yapabilirsiniz.

Programı isterseniz program içerisinde şifre koyarak başkaların programı açmasını engelleyebilmeniz mümkündür. Bunun için program başladıktan sonra Ayarlar menüsüne dokunarak yine çıkan menüden “Program Şifreleme” menüsünü kullanabilirsiniz. Bu şekilde şifreyi bilen sadece programa girecektir.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 11 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Fenesoft Yazılım


Fenesoft Müşteri Hesap Takip Programı İndir


Fenesoft Müşteri Hesap Takip Programı Kurulumu

İndirdiğiniz kurulum dosyasını programı bilgisayarınızda kurmak için çalıştırınız. Kurulum sırasına size programı nereye kurmak istediğiniz soran ekran gelecektir. Burasını C:FenesoftMusteriHesap olarak kurabilir veya istediğiniz bir yere programı kurabilirsiniz.

Fenesoft Müşteri Hesap Takip Programı Kurulum Yeri Seçme

Kurulum yeri seçiminizden sonra programı bilgisayarınıza kurarak kurulumu bitirmelisiniz. Masa üstü kısa yol ile veya Başlat menüsüne giderek programın deneme sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Programı kullandıktan sonra size göre olduğunu düşünürseniz program içerisinde lisans satın alma işlemini yapabilir yine program içerisinde çevrimiçi yardım alma veya yapımcı internet sitesine giderek yardım belgelerini okuyarak nu muhasebe programı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.