Fenesoft Müşteri ve Kasa Yönetim Programı

Bilgisayar ortamında müşteri ve kasa takibini yapabileceğiniz deneme sürüm Windows yazılımıdır. Tamamen Türk yapımıdır. Bu program ile satışlarınızı takip edebilirsiniz.

Peşin satış veya taksitli, toplam satış raporunu alabilir, diğer aylar ile mukayese edebilir, detaylı rapor çıkarabilir veya yazıcıdan çıktı alabilir.

Firmanızın gelir ve giderlerini girebilir, gelişmiş raporlama özelliği ile nereden gelirin olduğunu veya giderleriniz neler olduğunu görebilirsiniz.

İçeriğinde müşteri hesapları, müşteri ekstre, hareket raporu, kasa girişi, kasa çıkışı, kasa hareketlerinin detayları, borçlu müşteriler eğer varsa alacaklı müşteriler menülerini kullanabiliyorsunuz.

Müşteri alanları kısmında müşterilerinin tüm detaylarını girebilir ve iletişim bilgilerini girebilirsiniz. Bu şekilde müşterilerinizi daha iyi tanıma veya dürüst müşteri, sakıncalı müşteri analizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Müşteri ile iletişime geçmek istediğinizde önceden girmiş olduğunuz iletişim bilgilerini görerek müşteriye ulaşım iletişim bilgilerini görebilirsiniz.

Programı sadece siz kullanacaksanız programı şifreleyerek başkaların açmasını engelleye bilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 10.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Fenesoft Yazılım


Fenesoft Müşteri ve Kasa Yönetim Programı İndir


Fenesoft Müşteri ve Kasa Yönetim Programı Kurulumu

İndirdiğini kurulum dosyasını bilgisayarınızda kurmaya başlayınız. Kurulum hemen ikinci aşamasında alt tarafta gözüktüğü gibi sizden programı nereye kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. Kurulum yerini belirleyek kuruluma devam ediniz.

Fenesoft Müşteri ve Kasa Yönetim Programı Kurulum Yeri Belirleme

3. kurulu ekranında bilgisayarınıza kurulumu onaylamanız için ekran gelecektir. Kurulumu onaylayarak bilgisayarınızda programı çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

Fenesoft Müşteri ve Kasa Yönetim Programı Kurulumu
Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.