Fenesoft Ön Muhasebe Pro

Şirket veya orta ölçekli işletmeler için ön muhasebe işlemlerinizi bilgisayarlarında yapabilecekleri Windows muhasebe yazılımıdır.

Program içerisinde sırası ile cari hesap raporları, barkotlu stok takibi yapabilme, kasa takibi yapabilme, fatura veya irsaliye yazdırarak çıktı alma, taksitli alış ya da peşin satış takibi, personel işlemleri, çek ve senet işlemlerini yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 28.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Fenesoft Yazılım


Fenesoft Ön Muhasebe Pro İndir


Fenesoft Ön Muhasebe Pro Kurulumu

İndirmiş olduğunuz exe kurulum dosyasını bilgisayarınızda dokunarak açınız. İlk kurulum aşamasını geçerek ikinci kurulum aşamasında ise bu deneme muhasebe programını kuraacağınız yerin seçimini yaparak ya da C:FenesoftOnMuhasebePro olarak devam ederek kuruluman da ilerleyiniz.

Fenesoft Ön Muhasebe Pro Kurulum Yeri
Fenesoft Ön Muhasebe Pro Kurulum Ekranı

Kurulu yeri seçiminden sonra bilgisayarınıza program kurulmaya başlayarak kurulumu sizden bitirmenizi isteyen ekranı göreceksiniz. Kurulumu yapanlar masa üstü kısa yol işaretini veya Başlat menüsü kısa yol işaretini kullanarak programı bilgisayarında çalıştırabilirler.

Fenesoft Ön Muhasebe Pro Şifre Ekranı

Açılışta size bilgilerinizi soracaktır. Bilgilerinizi girdikten sonra size geçici olarak şifre verilecektir. Şifre ise 1234 bu şifreyi program içerisinde değiştirebilirsiniz.

Program size 30 gün deneme sürümü imkânı vermektedir. Bir ay programı denedikten sonra size göre olduğunu düşünürseniz program içerisinde yer alan lisans satın alma menüsünü kullanarak programı satın alabilir veya program içerisinde yine yapımcının iletişim bilgilerini görerek satın almadan önce görüşebilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.