Fenesoft Teknik Servis Programı

Teknik servis işlemi yapan esnaflar için hazırlanmış olan Windows Türkçe yazılımıdır.

Program içeriğinde sırası ile bulacağınız modül ve işlemler şu şekildedir; Arıza Kaydı oluşturma, randevu saatini girme, yerinde servis işlemlerini girme.

Servis hesap raporu detaylı görünüm, çıktı alarak müşteriye sunma, arıza bilgi raporu inceleme ve çıktı alma, müşteri raporlarını görüntüleme, detaylı olarak personel raporu çıkarma, programı şifreleyerek koruma ve yedekleme yapma.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 9.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Fenesoft Yazılım


Fenesoft Teknik Servis Programı İndir


Fenesoft Teknik Servis Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda kurulum için çalıştırınız. İkinci kurulum ekranında programı nereye kurmak istediğiniz soran ekranı göreceksiniz.

Fenesoft Teknik Servis Programı Kurulum Yeri Belirleme Ekranı

Kurulum yerini onaylayarak veya değiştirerek kuruluma kaldığınız yerden devam ediniz.

Fenesoft Teknik Servis Programı Kurulumu

Diğer kurulum ekranda ise bilgisayarınıza kurulum başlatılarak masa üstü ve başlat menüsüne yerleşecektir. Bilgisayar da programı denemeye başlayabilirsiniz.

Bu program beyaz eşya servisleri, bilgisayar servisleri ve diğer servis işlemleri yapan esnaflara göre hazırlanmış deneme sürüm olan bir yazılımdır. Tamamen Türk yapımı ve Türkçedir.

Programın size göre olduğunu düşünürseniz program içerisinde satın alma fiyatı ve işlemlerini bulabilir, yapımcıya satın almadan soracağınız diğer sorular için telefon numarasını ve diğer iletişim bilgilerini görebilirsiniz. Deneme sürümü detaylı olarak inceleme fırsatınız bulunmaktadır. Bu şekilde satın alma kararınızı daha rahat verebilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.