Feyyaz Sorularla İslamiyet Programı

Feyyaz sorularla İslamiyet Feyyaz Bilişim tarafından hazırlanmış olan tamamen ücretsiz olarak sunulan pc programıdır.

Program içerisinde binler İslami konular hakkında soru ve bu sorulara verilen cevapları bulabilir, İslamiyet sözlüğünü inceleyebilir, dini makaleler okuyabilir, dini bilgiler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tamamen dini bilgilerin yer aldığın sorularla İslamiyet programı günümüzde merak edilen birçok İslami konulara kaynaklar ile ışık tutmayı amaçlamaktadır.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 50.9 MB | İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP | Yapımcı: Feyyaz Bilişim


Feyyaz Sorularla İslamiyet Programı İndir


Feyyaz Sorularla İslamiyet Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda kurulum yapma için çalıştırınız. Kurulum aşamasında kullanım sözleşmesini okuyarak ve kabul ederek kuruluma devam ediniz.

Sonraki kurulum ekranında programı bilgisayarın C:\Program Files\Feyyaz\Sorularlaislamiyet-2.0 olarak kurmanızı isteyip istemediğini size soracaktır. Kurulumu buraya yapmak istiyorsanız kuruluma devam ediniz eğer değiştirmek isterseniz yan tarafta bulunan sarı klasör simgesine tıklayarak kurulum yerini değiştirerek kuruluma devam ediniz.

Feyyaz Sorularla İslamiyet Programı Kurulum Yeri

Kurulum yerini seçtikten sonra bilgisayarınıza programı çalıştırmak için gereken tüm dosyaları kopyalayarak sizden programı çalıştırmanız isteyecektir. Başlat menüsünden veya masa üstünde bulunan kısa yol tuşları ile artık programı istediğiniz zaman başlatabilirsiniz.

Feyyaz Sorularla İslamiyet Programı Kurulumu Son Ekran Görüntüsü Başarılı Kurulum

Arama kutusunu özellikle kullanmanızı tavsiye ederiz. Program çok geniş bir İslami bilgi kaynağıdır. Arama kutusuna İslami konu olarak ne arattığınızı yazarak arama yaptığınızda yüzlerce dokümana ulaşmanız mümkündür.

İndir Player - Editör

Ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programları indir. Site içerisinde editörlerden destek al. indirplayer.com - Destekli İndirme Sitesi.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bize bildirebilirsiniz. Soru veya sorunlarınıza editörler tarafından cevap verilecektir.