Firmatik Borç Alacak Programı

Bilgisayar ortamından borç ve alacaklarınızı takip edebileceğiniz deneme sürüm tamamen Türkçe içerikli borç ve alacak takip programıdır.

Borç ve alacaklarınızı tarih, isim, alacak tarihi veriş tarihi, gelecek gün, geçmiş ödemeler, toplu tahsilat raporu, borç ve alacak düzeltme.

Ünvan, yetkiliye, adrese, il ve ilçeye göre aratma, cari bakiyeler, kasa hareketleri, günlük kasa hareketleri, gelir ve giderler, cari hesap kartı bulma, günlük, haftalık, aylık olarak cari hareketleri görebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 32.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Firmatik Software


Firmatik Borç Alacak Programı İndir


Firmatik Borç Alacak Programı Kurulumu

Kurulum için sayfa içerisinden bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyayı bilgisayarınızda açınız. Açma işlemini Winrar veya diğer sıkıştırma programlarından birisi kullanarak yapabilirsiniz. Sıkıştırılmış dosyayı açtıktan sonra klasör içerisinde setup dosyasını dokunarak kurulumu bilgisayarınızda başlatınız.

İlk kurulum aşamasını geçiniz ve ikinci kurulum aşamasında lisans sözleşmesini göreceksiniz. Burasında onay vererek kurulum devam ediniz. Programı sizden başka bir kişinden kullanacağını mı size soracaktır. Tek siz kullanacaksanız yalnızca benim için seçimini birden çok Windowsta kullanıcı varsa herkes seçimi seçiniz, devam ediniz.

Firmatik Borç Alacak Programı Kurulumu

Bu aşamadan sonra kurulum tamamlayarak bilgisayarınızdan başlat menüsünden veya masa üstü kısayol simgesinden programı başlatabilirsiniz. Girişte çıkan kullanıcı adı ve şifre alanını değiştirmeden direk olarak giriş yapabilirsiniz. Girişi onayladıktan sonra bilgisayarınızda deneme sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.