Firmatik Cari Hesap Takibi

Firmatik Software tarafından hazırlan bilgisayar ortamında cari hesap takibi ve işlemlerini yapabileceğiniz Windows yazılımıdır.

İçeriğinde cari ekleme, cari düzenleme, cari hareketler, cari bakiyeler, toplu cari raporlama, günlük, haftalık aylık cari raporları, şirket kartı, kullanıcı tanımları, ajanda, adres etiket gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Bu programı kullanarak size uygun olduğunuz düşünürseniz program içerisinde satın alma bilgilerini bulabilirsiniz. İnternet üzerinden teknik destek, yapımcıya soru sorma ve program bilgi ve işlem için yardım program içerisinde bulunmaktadır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 21.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Firmatik Software


Firmatik Cari Hesap Takibi İndir


Firmatik Cari Hesap Takibi Kurulumu

Sıkıştırılmış dosyayı Winrar kullanarak bilgisayarınızda açınız. Açılan klasör içerisinde var olan setup (setup.exe) kurulum dosyasına dokunarak kurulumu onaylayınız.

Firmatik Cari Hesap Takibi Yüklemeye Hazırlanıyor

Onay işleminden sonra yükleme için hazırlanmaya ekranı gelecektir. Kuruluma geçene kadar bekleyiniz, kısa süren bir işlemdir.

Bu işlemlerden sonra bilgisayarda bu programı kimlerin kullanacağını size soracaktır. Sadece siz kullanacaksanız yalnızca benim için başka kullanıcılarda olacaksa tüm bilgisayarda ki Windows kullanıcıları seçimi yaparak devam ediyoruz.

Firmatik Cari Hesap Takibi Kurulumu

Diğer aşamada kurulumu tamamen onaylamanızı ve bilgisayara yüklemenizi isteyecektir. Yükle butonuna dokunarak kurulumu bitmesini bekleyeceğiz.

Firmatik Cari Hesap Takibi Kullanıcı Girişi

Programın deneme sürümü için kullanıcı adı ve şifreyi kendisi otomatik oluşturacaktır. Hiçbir ayarı değiştirmeden direk giriş yapabilir, deneme sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.