Firmatik Prestij Muhasebe Programı

Firmatik Prestij muhasebe programı ile PC ortamında muhasebe işlemlerinizi tutabilirsiniz.

Program içeriğinde cari hesap, borç, alacak kasa, stok, fatura gibi modüller bulunmaktadır. Excel ve bilgisayara aktarma özelliği program içerisinde yazdırma özelliği de bulunmaktadır.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 25.9 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Firmatik Software


Firmatik Prestij Muhasebe Programı İndir


Firmatik Prestij Muhasebe Programı Kurulumu

Sayfadan indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda onay vererek kurulum aşaması bekleyiniz. Birinci kurulum aşamasını geçerek ikinci kurulum aşamasından lisans sözleşmesine göz atarak kuruluma devam ediniz.

Diğer kurulum ekranında size tam ve özel kurulum olup olmadığını soracaktır. Tam kurulum seçerek kuruluma devam ediniz.

Firmatik Prestij Muhasebe Programı Kurulumu Tam Özel Seçimi

Bundan sonra ki kurulum aşamasında bilgisayarınıza yüklemeniz için sizden onay isteyecektir. Kurulum ekranında “Yükle” butonuna basarak kurulumu bilgisayara yapmasını bekleyiniz.

Firmatik Prestij Muhasebe Programı Kurulumu

Bir veya birkaç ekranda kuruluma yine onay vermenizi isteyebilir. Onay verme ekranlarına evet diyerek kurulum sonunda kurulumu bitiriniz. Bu muhasebe programın masaüstü veya başlat menüsünden çalıştırabilirsiniz. Programda kurulum yeri belirlemenize izin vermemektedir. Kurulum yerini merak edenler için C:FirmatikPrestij olarak kurmaktadır. Burada bulunan FPrestij.exe dosyasında da başlatabilirsiniz.

Firmatik Prestij Muhasebe Programı Giriş Ekranı

Programın deneme sürümde kullanıcı adı ve şifre otomatik olarak yazılmaktadır. Sadece gelen ekranda giriş yap demeniz programın deneme sürümünü girmeniz için yeterlidir.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.