Firmatik Saat Ajanda Adres Etiket Programı

Windows için saat, ajanda ve adres etiketi programıdır. Program içeriğinde adres etiketi alanından kişiler veya firmalar için adres, telefon, diğer iletişim bilgilerini kayıt edebilir.

Kayıtlı adresler için değişiklik yapabilir, silebilir, masa üstü için saat, tarihleri sürekli masa üstü üstünde bırak özelliği ile görebilir, hatırlatıcı ekleyebilir, takvim için işlem yapabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Firmatik Software


Firmatik Saat Ajanda Adres Etiket Programı İndir


Firmatik Saat Ajanda Adres Etiket Programı Kurulumu

Kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. İlk kurulum aşamasına geçerek diğer kurulum aşamasında sözleşme alanın göz atarak kuruluma karar veriniz.

Üçüncü kurulum aşamasına gelenler programı bilgisayarında nereye kurmak istediğini gösteren ekran ile karşılaşırlar burası için standart ayarlanan yer olan C:FirmatikSAjandaAdres olarak devam edebilir veya gözat butonuna dokunarak belirlemiş olduğunuz yere kurulum yapabilirsiniz.

Firmatik Saat Ajanda Adres Etiket Programı Kurulum Yeri Seçimi

Başlat menüsünden programı hangi ad ile çağıracağınıza karar veriniz yine burası için standar oluşan Firmatik Saat Ajanda Adres adı ile bırakabilir veya siz değiştirebilirsiniz. Değiştirmeniz programın işlevine herhangi bir zarar vermez. Hatırlamak amacı ile birden çok program varsa hatırlayacağınız bir ad programın çalışmasına girebilirsiniz.

Firmatik Saat Ajanda Adres Etiket Programı Kurulumu Başlat Menüsü Adı Ayarlama
Firmatik Saat Ajanda Adres Etiket Programı Kurulumu

Son kurulum aşamasından kurulumu onaylayınız ve programı çalıştınız.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.