Gold Calculator LITE – Altın Ağırlık Fiyat Hesaplama Programı

Gold Calculator LITE bilgisayarınızda altın fiyatını hesaplamanıza yarayan güncel altın fiyatını baz alarak ağırlık birimi ile dolar fiyatını veren altın ağırlık ve fiyat hesaplama programıdır.

Hesaplama dolar üzerinden yapılmaktadır. Türkçe dil seçimi yoktur. Altın için güncel fiyatı o anki piyasada canlı olarak verilen altın fiyatı üzerinden hesaplar. Kuyumcu veya sürekli olarak altın alım, satım yapan iş yerleri, kişisel kullanıcılar için tavsiye edebileceğimiz pratik altın hesaplama programıdır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 1.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: MeltValue


Gold Calculator LITE – Altın Ağırlık Fiyat Hesaplama Programı İndir


Gold Calculator LITE – Altın Ağırlık Fiyat Hesaplama Programı Kurulumu

İndirdiğniz sıkıştırılmış dosyayı bilgisayarınızda Winrar programı ile açmanız germektedir. Açılan klasör içerisinde Gold Calculator LITE kurulum dosyasını bilgisayarınızda açınız ve ilk 3 kısa kurulum ekranlarında ilerleyerek kuruluma devam ediniz.

Gold Calculator LITE – Altın Ağırlık Fiyat Hesaplama Programı Kurulumu

Dördüncü kurulum ekranında size programı nereye kurmak istediğinizi ve kısa yol ayarlamalarını yapmanızı isteyecektir. Programın kurulum yerini C:Program FilesGold Calculator LITE-Freeware olarak devam edebilir, kurulum yerini değiştirebilir. Kısa yol seçimlerinizde Masaüstü, başlat menüsü gibi kısa yol ayarlamalarını yapabilirsiniz.

Bu ayarlamalardan sonra kurulum sayfasında bulunan “Install” butonuna dokunduğunuzda program kurulmaya başlayarak kurulum bitirmenizi isteyecektir. Programı bilgisayarınızda kullanmaya başlayabilir, altın hesabınızı yapabilirsiniz. İsterseniz yapımcı sitesine program içerisinde giderek Türk Lirası karşılığını da görebiliyorsunuz. Program içerisinde dolar olarak hesaplamaktadır.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.