Guitar Guru – Gitar Öğrenme Programı

Guitar Guru bilgisayar ortamında Gitar çalmayı öğreneceğiniz bir Windows yazılımıdır.

Bilgisayarınızda ücretsiz olarak Gitar öğrenmeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise bu program işinizi görecektir. Guitar Guru ile program içerisinde kendisine ait olan ses dosyaları seçerek gitar üzerinde nerelere basacağınızı, hangi tellerden hangi seslerin çıktığını, tempo belirleme, ekranda bulunan Gitar’ı büyütüp küçültme, mikrofon ile test yapma gibi bir çok işlemi bulabilmeniz mümkün.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 4.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Musicnotes, Inc.


Guitar Guru İndir


Guitar Guru Bilgisayara Kurulumu Nasıl Yapılır?

İndirmiş olduğunuz Guitar Guru kurulum dosyasını bilgisayarınızda kurulum için çalıştırınız. İkinci kurulum ekranında “Lisans Anlaşmasını” alanını göreceksiniz. Kuruluma devam ediniz.

Gitar Öğrenme Programı Lisans Anlaşması Ekranı

Diğer kurulum ekranında ise gitar programını size nereye kurmak istediğiniz soran ekran gelecektir. Kurulum yerini C:Program FilesMusicnotes olarak bırakıp devam edebilir veya başka bir yer seçmek için kurulum yerini “Browse” butonuna basarak değiştirebilirsiniz.

Gitar Öğrenme Programı Bilgisayar Kurulum Yeri Belirleme Kurulum Ekranı
Gitar Öğrenme Programı Bilgisayar Kurulum Başlatma Kurulum Ekranıdır.

Başlat kısa yol ayarlaması, masa üstün kısa yol ayarlamalarını ve internet tarayıcılar için ek kurulum yapmak istediğiniz size soracaktır. Bu seçimleri kendinize göre seçerek kuruluma devam ediniz. Son kurulum aşamasında “Install” yani Türkçe yükleme butonuna bastığınızda bilgisayarınıza kurulumu yaparak programı kurulumunu sonlandırmak isteyecektir. Bu şekilde bilgisayarınıza programı kurmuş ve bitirmiş olacaksınız.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.