Gülcüoğlu Veresiye Takip – Ücretsiz Bakkallara Mahalle Veresiye Tutma Programı

Gülcüoğlu Veresiye takip program ile bakkal işletmecisi iseniz mahallenizde bulunan kişilerin isimleri ile birlikte veresiyelerini defterden değil de bilgisayardan ücretsiz olarak tutabilirsiniz.

Program içerisinde belli bir kişiyi bularak borç çizelgesini detaylı çıkarabilir, kişiye çıktı verebilirsiniz, müşteri borcunun belli bir tutarına düşerek diğer kalan borç bilgisini verebilirsiniz, inceleyebilir veya yazdırabilirsiniz.

Ayrıca müşteri bilgilerine detaylı olarak kayıt edebilir, program içerisinde veresiye alnına detaylı olarak not alabiliyorsunuz, ne tür not alırsanız alın müşteri üzerinde veresiye alakalı veya başka bir notu yazılım size hatırlayacaktır, kısa yol tuşlarını kullanarak kolayca programı yönetebilir hızlı bir işlem yapabilirsiniz bu şekilde müşterileriniz çoksa beklemeden işletmenizi yürütürsünüz.

Programda sınırsız kayıt imkânı vardır. Müşteri potansiyeliniz ne kadar fazla olursa olsun veresiye takip programı sizin işinizi göreceğini düşünüyoruz.

Bakkal işletmesi iseniz Windows işletim sistemi kullanıcı iseniz müşterilerinin veresiyesini bilgisayar ortamına taşıyın. Yedek alın ve bu yedeği bilgisayar veya başka bir yerde saklı tutun. Özellikle hafta bir yedek almanızı tavsiye ederiz. Bu durumda veresiye kaybolma unutma derdiniz de olmayacaktır. Sadece girin kayıt edin ve işlemi sonlandırın.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 7.2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Ekrem Gülcüoğlu


Gülcüoğlu Veresiye Takip İndir


Gülcüoğlu Veresiye Takip Bilgisayara Kurulumu

Windows işletim sistemi için indirmiş olduğunuz dosyayı kurmak için bilgisayarınızda çalıştırınız. Kurulumu bilgisayarınıza yaparak başlat menüsünden isteğiniz zaman bilgisayarınızda programı açarak veresiye takip etmeye başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.