Hakkımızda

Ticari, mesleki programlar, eğitim programlar, dini programlar ve diğer programlar olmak üzere 4 kategoride indirme yapabilirsiniz. indirPlayer.com adresinde verilen tüm programlar yapımcı tarafından verildiği şekilde site ziyaretçilerin indirmesi için hazırlanmıştır.

indirPlayer.com – Hakkımızda

Ücretsiz olan programlarda sayfada lisans karşısında ücretsiz, deneme sürüm olan programlarda yine sayfa içerisinde lisans karşısında deneme sürümü olarak belirtilmektedir.

Kendinize ait olan programları sitede yayınlamamızı isteyebilirsiniz. Bunun için bizlerle sayfada bulunan mail adresinden ulaşarak program adı ve detaylarını bildirmeniz yeterli olacak, uygun görülürse sitede yayına alınacaktır.

Programı yayında olan yayıncılar daha detaylı bilgi vermek amacı ile ya da düzeltme için yine mail yoluyla iletişime geçebilirler. Mailiniz ulaştıktan sonra site içerisinde düzeltme yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.

indirPlayer.com sadece programların tanıtımını yapan internet sitesidir. Program yapımcıları ile hiçbir ilişkisi yoktur.

Sitedeki içeriğin kullanımından oluşabilecek herhangi bir zarardan dolayı site sorumlu tutulamaz. Siteden indirmiş olduğunuz dosyalara virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.

indirplayer.com 2016 yılından beri aktif olarak hizmetinizdeyiz.

Sitede bulunan tüm görsel, logo veya diğer materyalleri hakları ilgili firma veya kurumlara aittir. Bu sitede bulunan bilgilerin doğruluğu hiçbir şekilde garanti edilmemektedir.

İletişim Mail: biz @ indirplayer.com

Uyar – Kaldır

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri biz @ indirplayer.com adresinden ulaşabilirler. Bu e-posta adresine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.