Ticari, mesleki programlar, eğitim programlar, dini programlar ve diğer programlar olmak üzere 4 kategoride indirme yapabilirsiniz. indirPlayer.com adresinde verilen tüm programlar yapımcı internet sitesinden ya da yapımcı tarafından verildiği şekilde ziyaretçilerin indirmesine sunulmaktadır. Site yayınlanan tüm programlar için site içerisinde yorum alanından kurulum ve kullanım hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

indirPlayer.com – Hakkımızda

Ücretsiz olan programlarda sayfada lisans karşısında ücretsiz, deneme sürüm olan programlarda yine sayfa içerisinde lisans karşısında deneme sürümü olarak belirtilmektedir.

Kendinize ait olan programları sitede yayınlamamızı isteyebilirisiniz. Bunun için bizlerle mail adresinden ulaşarak program adı ve detaylarını bildirmeniz yeterli olacak, uygun görülürse sitede yayına alınacaktır.

Programı yayında olan yayıncılar daha detaylı bilgi vermek amacı ile ya da düzeltme için yine mail yoluyla iletişime geçebilirler. Mailiniz ulaştıktan sonra site içerisinde düzeltilme yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.

indirPlayer.com sadece programların tanıtımını veren internet sitesidir. Program yapımcıları ile hiçbir ilişkisi yoktur.

Sitedeki içeriğin kullanımından olaşabilecek herhangi bir zarardan dolayı site sorumlu tutulamaz. Siteden indirmiş olduğunuz dosyalara virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.

indirplayer.com 2016 yılından beri aktif olarak hizmetinizdeyiz.

Kendinize ait olan program veya programları sitede yayından kaldırmak için yayıncı resmi mail adresi ile ulaşarak kaldırmamızı isteyebilirsiniz. Uyar, kaldır prensibine uygun, yapımcı halklarını gözeterek mesaj detaylı bir şekilde incelenedikten sonra siteden yayın tamamen kaldırılacaktır.

İletişim içim mail: biz @ indirplayer.com