Hasenat PC Kuran-ı Kerim Hatim Programı – Ücretsizdir

Hasenat tarafından sunulan PC için Kuran-ı Kerim hatim programıdır. 6 ayrı okuyucudan hatip takip etme, Kuran-ı Kerim ezberleme, Kuran-ı Kerim mealini takip edebilme, ayete, sureye veya cüze kolaylıkla ulaşabilme, sayfada bir yere tekrar ettirme, ileri geri sarabilme özelliklerine sahiptir.

Hasenat Kuran-ı Kerim hatim programında hatim paketini içermez ayrıca hatimleri indirmeniz gerekmektedir. Tahmini hatimlerin tümü ile 1.3 GB kadar bilgisayarınızda yer kaplamaktadır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 632 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Hasenat


Hasenat PC Kuran-ı Kerim Hatim Programı İndir


Hasenat PC Kuran-ı Kerim Hatim Programı Kurulumu

Programı indirdikten sonra kurulum için başlatınız ve kuruluma onay veriniz. İlk iki kurulumda kurulum kısa bilgileri ve kullanım ile alakalı bilgileri okuyarak devam ediniz. 3. kurulum aşamasında programı nereye kurmak istediğinizi size soracaktır.

Hasenat PC Kuran-ı Kerim Hatim Programı Kurulum Yeri Seçimi

Kurulum yeri için C:\Hasenat Hatim olarak devam edebilir ya da “Gözat” butonuna dokunarak kurulumu bilgisayarda istediğiniz yere yapabilirsiniz. Kurulum yeri seçiminden sonra kurulum başlayacaktır. Kurulumu tamamen yapmasını bekleyiniz.

Hasenat PC Kuran-ı Kerim Hatim Programı Kuruluyor…

Son kurulum aşmasında ise “Bitti” butonuna basarak kurulumu tamamen tamamlamış olursunuz.

Hasenat PC Kuran-ı Kerim Hatim Programı Kurulum Bitti Ekranı

Hasenat PC Kuran-ı Kerim Hatim programını kullanmaya başlayabilirsiniz. Başlatmak için başlat menüsünü kurulum yeri ile exe dosyasını ya da masaüstü kısa yol işaretini kullanabilirsiniz.

Kategori: Dini Programlar Etiket:

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.