Hasenat Programı – Kuran-ı Kerim Türkçe Araştırma

Hasenat programı ile Kuran-ı Kerim’i Türkçe meal halinde detaylı olarak bilgisayar ortamında ücretsiz okuyabilirsiniz. Türkçe meal yanından Kuran Arapça metni bulunan bu program ile Kuran yazısı Kuran bilmeyenler Türkçe meal olarak okuyabilirler.

Programın başlıca özellikleri yüzde yüz Word ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu şekilde kolaylıkla Word belgesi olarak sayfaları aktarabilirsiniz. Metin içerisinde detaylı olarak arama yapabiliyorsunuz. Merak ettiğiniz bir kelimeyi yazarak Kuran-ı Kerimde nerede geçtiğini ve mealini Arapça olarak görebiliyor, Arapça arama yapabiliyorsunuz.

Sekmeleri istediğiniz yere taşıyabiliyor, arama geçmişi özelliğini kullanarak önceden merak ettiğiniz aramaları inceleyebiliyor, yapışkan bot özelliği kullanarak program içerisi not alabiliyorsunuz. Program kurulumu sonrasında hatimleri programın boyutunu indirmek için yapımcı tarafından manüel olarak ekleme yapıldı. Bu şekilde istediğiniz hatimi manüel olarak indirebilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 90 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Hasenat


Hasenat Programı İndir


Hasenat Programı Bilgisayara Kurulumu

Hasenat61Kurulum.exe dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Ana yükleme ekranı açılınca ileri botununa dokunarak kuruluma devam ediniz.

Hasenat Programı Ana Yükleme İlerleme

Üçüncü kurulum aşamasında size programı kurmak için yer seçimini yapmanızı sizden isteyekcektir. İlgili seçimlere devam ederek ya da kurulum yerini değiştirerek kuruluma devam ediniz.

Hasenat Programı Bilgisayara Kurulum Yeri
Hasenat Programı Bilgisayara Kuruluyor

Kurulum yeri sonrası sizden kurulum ile ilgili işlemlerin onayı isteyecektir. Kuruluma onay vererek kurulumu bitiyorsunuz. Programı artık sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

Kategori: Dini Programlar Etiket:

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.