HazırTest – Hazır Soru Bankası ve Soru Hazırlama Programı

HazırTest öğretmenler ve okullar için hazırlanmış olan hazır testler ile test hazırlama veya girilen sorular ile test hazırlama programıdır.

Programda soru bankası, E-okuldan bilgi çekme ve içeri aktarma, sunu şeklinde yazdırma, soru ayrıntıları girme, arama ve filtreleme özelliği, Word’e yazdırma, SMS (mesaj) gönderme, akıllı tahta desteği, OCR ile uyum, optik okuma özelliği. PDF, Word ve Txt üzerinden soru çekebilme, resimli olan soruları hep birden ekleme, rasgele sorulardan test oluşturma, sınav analizi yapma ve PDF kırpma özelliklerini bulabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 250.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: HazırTest


HazırTest – Hazır Soru Bankası ve Soru Hazırlama Programı İndir


HazırTest – Hazır Soru Bankası ve Soru Hazırlama Programı Kurulumu

Programın deneme sürümünü indiriniz. İndirdikten sonra Winrar ile programı açarak içerisinde var alan kurulum dosyasını alıştırınız ve kurulumu onaylayınız.

HazırTest – Hazır Soru Bankası ve Soru Hazırlama Programı Kurulum Onay Ekranı

Kurulum ilk iki aşamasını geçerek programı nereye kurmak istediğinizi seçiniz ve kuruluma kaldığınız yerden devam ediniz.

Hazirtest Kurulum Yeri Seçimi
HazırTest – Hazır Soru Bankası ve Soru Hazırlama Programı Kuruluyor Ekranı

Kurulum yerinizi seçtikten sonra “Kur” butonuna dokunduğunuzda programın çalışması için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza yükleme başlayacaktır. Yüklemenin tamamen bitmesini beklemelisiniz. Yükleme bitiminde programın kurulumuna dair ekranı göreceksiniz.

HazırTest – Hazır Soru Bankası ve Soru Hazırlama Programı Kurulum Tamamlandı

Bitir botunu ile programı kurulumunu yapacak ve programı çalıştıracaktır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.