HazırTest – Hazır Soru Bankası ve Soru Hazırlama Programı

HazırTest öğretmenler ve okullar için hazırlanmış olan hazır testler ile test hazırlama veya girilen sorular ile test hazırlama programıdır.

Programda soru bankası, E-okuldan bilgi çekme ve içeri aktarma, sunu şeklinde yazdırma, soru ayrıntıları girme, arama ve filtreleme özelliği, Word’e yazdırma, SMS (mesaj) gönderme, akıllı tahta desteği, OCR ile uyum, optik okuma özelliği. PDF, Word ve Txt üzerinden soru çekebilme, resimli olan soruları hep birden ekleme, rasgele sorulardan test oluşturma, sınav analizi yapma ve PDF kırpma özelliklerini bulabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 265 MB | İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP | Yapımcı: HazırTest


HazırTest – Hazır Soru Bankası ve Soru Hazırlama Programı (32 Bit) İndir


HazırTest – Hazır Soru Bankası ve Soru Hazırlama Programı (64 Bit) İndir


HazırTest – Hazır Soru Bankası ve Soru Hazırlama Programı Kurulumu

Windows 32 bit kullanıcıları 32 bit olan indirme seçeneğini, 64 bit olanlar ise 64 bit indirme seçeneğini kullanarak bilgisayara yazılımı indirmeleri gerekmektedir. İndirdiğiniz dosyayı Winrar ile bilgisayarınızda açınız. Klasör içerisinde tek kurulum dosyasını bilgisayarınızda kurmak için çalıştırınız.

Bundan sonra anlatılan kurulum aşamaları her iki bit sürüm içinde geçerlidir. 32 bit kullanıcıları da aynı işlemi, 64 bit kullanıcıları da aynı işlemi yapacaklar.

Kurulum ilk iki aşamasını geçerek programı nereye kurmak istediğinizi seçiniz ve kuruluma kaldığınız yerden devam ediniz.

HazırTest Kurulum Yeri Seçimi

Kurulum yerinizi seçtikten sonra “Kur” butonuna dokunduğunuzda programın çalışması için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza atarak kurulumu sonlandırmanızı isteyecektir.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.