Hesap 2008 Ekspres Ön Muhasebe Programı

Hesap 2008 Ekspres ile bilgisayar ortamında ön muhasebe işlemlerinizi kayıt altına alabilirsiniz.

Programın içeriğinde müşteriler alanında müşteri yeni, kayıt, düzenleme ve değiştirme, satıcılar alanında satıcı bilgilerini, giderler alanından giderlerinizi, cari işlemleri kayıtları, hesap tanımla işlemlerini, kasa defteri işlemlerini, bilanço işlemlerini ve diğer ön muhasebe için gerekli olan işlemleri yapabilir tüm bu işlemler için rapor çıkarabilir, Word veya Excel’e aktarım yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 10.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Hesap2000 Yazılım


Hesap 2008 Ekspres Ön Muhasebe Programı İndir


Hesap 2008 Ekspres Ön Muhasebe Programı Bilgisayara Kurulum Yapma

Sıkıştırılmış dosyayı Winrar ile bilgisayarınızda açmalısınız. Açılan Hesap2000_8_Kurulum kurulum klasörü içerisinde yine aynı ad ile Hesap2000_8_Kurulum.exe kurulum dosyasına dokunarak bilgisayarınızda kurulumu başlatmalısınız.

Hesap 2008 Ekspres Kurulum Başlangıcı

Kurulum başlangıcında ilerleyerek, lisans sözleşmesini inceleyiniz kuruluma devam ediniz. Üçüncü kurulum aşamasında kurulum yerini standart olarak C:Program FilesHesap 2000 olarak kuracaktır. Deneme sürüm olduğundan kurulum yerini değiştiremiyorsunuz. Kurulum yerini değiştirmek o kadar da önemli değil, kuruluma devam ediniz.

Kurulum sırasında biraz bekleme yapabilir kurulum yanıt vermeyebilir, 2 ve 3 dakika kadar beklediğinizde kurulumu yapacaktır, işlem yapmadan bekleyiniz. Son kurulum aşamasında kurulumu onaylamanızı isteyecektir. Kurulum onayından sonra kurulum yapılarak açmanızı ve deneme sürüm giriş bilgilerini girmenizi isteyecektir.

Hesap 2008 Ekspres Ön Muhasebe Programı Deneme Sürüm Giriş Alanı

Deneme sürüm giriş alanında kullanıcı adı: Uzman olarak bırakınız, değiştirmeyiniz şifre alanına: 111 olarak giriniz ve devam ediniz. Deneme sürümü açılacaktır. Deneme sürümü size 30 gün kullanımı hakkı sunmaktadır. 30 gün sonra size uygun olduğunu düşürseniz menüde lisans seçiminden lisans satın alma ile alakalı tüm işlemleri görebilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.