Hotkey – Daktilo Öğrenme ve Klavye Hızlandırma Programı

Hotkey size bilgisayar ortamında Daktilo, 10 parmak tuşlarını öğrenmenizi ve Daktilo ve 10 Parmak için yazımınızı hızlandırmayı amaçlayan ücretsiz Windows yazılımıdır.

Program içerisinde istediğiniz seviyeyi seçebiliyorsunuz. Yazdığınızı maskeleye bilir, geri almayı yasaklayabilir, hataları engelleye bilir ve hatalarını görebilirsiniz.

Süre ölçer ile ne kadar sürede yazdığınızı ve taktikleri program içerisinde bulabilmeniz mümkündür. 10 parmak ve Daktilo eğitimi için önereceğimiz grafik açısında hoş görünümü sahiptir. Eğer Daktilonuzu hızlandırmak ve seviye, seviye 10 parmak öğrenmek istiyorsanız bu programın hoşunuza gideceğinizi düşünüyoruz. Bizce en iyi klavye hızlandırma programlarından en başta ve tamamen ücretsiz.

Program içerisinde F klavye, Q1 klavye, Q2 klavye ve Q3 klavye seçebiliyorsunuz. Daktilo kullanıcılar için tabiki F klavye için çalışmaları gerekmektedir.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 576 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Hotkey


Hotkey İndir


Hotkey Programını Nasıl Çalıştıracaksınız?

Hotkey programını indirdikten sonra indirmiş olduğunuz arşiv dosyasını bilgisayarınızda açınız. Programı açtığınızda karşınıza çıkan HotKey.exe dosyasını çalıştırarak programı bilgisayarınızda başlatabilirsiniz.

Kurulum gerektirmiyor, arşiv halinde iken başka bir bilgisayarda yine kurulumsuz olarak programı çalıştırabilmeniz mümkündür.

Açmış olduğunuz klasör içerisinde toplam 194 adet ders bulunmaktadır. Dersler klasörü içerisinde bulunan dosyalardan hiçbirini silmeyiniz. Ders değişimini program içerisinde ders seç alanından seçmelisiniz.

Program Beta sürümde olduğundan bazı alanlarda beta uyarısı alabilirsiniz. Beta uyarısı aldığınız alanların Daktilo ve 10 parmak klavye hızınızı artırmak için olumsuz bir yönü olmayacaktır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.