İlkAdım – Küçük İşletmeler için Muhasebe Programı

İlkAdım, adından daha anlaşılacağı üzere küçük işletmelerinin ilk olarak muhasebe işlemlerini bilgisayarda tutabilecekleri muhasebe programıdır.

İlkAdım ile Stok giriş ve çıkışları, fatura ve irsaliye oluşturma ve çıktı alma, personel maaş ve avanslarını takip etme, cari giriş ve çıkış hareketleri, kasa için gelir ve gider hareketleri gözlemleri, gelir ve giderler girme, düzeltme ve değiştirme.

Banka işlemleri takibi, müşteri tanıma ekranı müşteri detayları girme gibi küçük işletmeler için gerekli olan muhasebe işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 13.2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Tila Yazılım


İlkAdım Muhasebe Programı İndir


İlkAdım Muhasebe Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını muhasebe takibi yapacağınız bilgisayarınız için çalıştırınız. Kurulum açıldığından karşınıza bu muhasebe programını bilgisayarınızda nereye kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. Bu kurulum yerini ilk gelen ekranda ki gibi C:ProIlkadimw olarak kurabilir veya “Gözat” butona basarak istediğiniz sürücüye ve yer seçimine göre kurulum yapabilirsiniz.

İlkAdım Muhasebe Programı Kurulumu Yeri Belirleme

Bu aşamada programı kurulumu için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza atarak kurulumu otomatik olarak bitirecektir.

İlkAdım Muhasebe Programı Kurulumu

Programı kurduğunuz klasör içerisine giderek Ilkadim.exe dosyasından başlatabilirsiniz. Program deneme sürüm için başlangıçta kullanıcı adı ve şifre alanı gelecektir. Bura için olduğu şekilde hiç bir şey yazmadan direk “OK” tuşuna basarak giriş yapabilirsiniz.

Deneme sürüm inceleyerek size uygun olduğunu düşünürseniz program içerisinde satın alma bilgilerini bulabilir veya diğer küçük işletmeler için olan muhasebe programlarına bakabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.