İngilizce Günlük Konuşmalar CHM Yardım ve Exe Formatında Ücretsiz

İngilizce günlük konuşmaların yer aldığı seviye, seviye İngilizce günlük konuşma ve İngilizce pratiğinizi geliştirebileceğiniz tamamen ücretsiz ve Türkçe İngilizce günlük konuşmalar CHM Yardım ve Exe dosyasını içermektedir.

Program temel olarak günlük hayatta kullanılan İngilizce ve Türkçe cümleleri içermektedir. Ekranın üst tarafında yer alan İngilizce veya Türkçe metindeki ifadelerin hemen altında bulunan kutuya tercümesinin yazılmaya çalışılması yöntemiyle İngilizce öğrenimine katkı sağlanılmaya çalışılmıştır. Üst kutucukta tercüme edilmeye çalışılan satırda mouse tıklaması yapıldığında sağ alt tarafta cümle tercüme et seçeneği görüntülenmektedir. Aynı zamanda tıklama yapılan kelimenin ilk harfleri sol alt köşedeki aranılacak kelime kutusuna yazılmaktadır.

Sözlükte ara seçeneği seçilerek aranılacak kelime kutusunda yazılan kelimenin anlamına ulaşılabilir. Metin tercüme et seçeneği ile aktif İngilizce cümlenin tercümesi görüntülenebilir. Bu şekilde tercümenin doğru yapılıp yapılmadığı kontrol edilebilir.

Sağ ve sol ok işareti bulunan seçeneklerle önceki ve sonraki kayıtlara ulaşmak mümkündür. Soru işareti seçeneği seçilerek İngilizce konu anlatımlarına ulaşılabilir. bu bölümde İngilizce öğrenirken nasıl bir yöntem izlenmesi gerektiği konusunda bilgilerde vardır. Kelime ara seçeneği ile istenilen kelime veya kelime grubu tüm kayıtlar içinde aranabilir.

Açık kitap simgesi bulunan simge seçilerek sözlük bölümünün detay bilgileri görüntülenebilir. Kum saati seçeneği seçilerek cümledeki boşlukları doldurma türü alıştırmalar yapılabilir.

Hoparlör simgesi seçeneği seçilerek daha önce mouse tıklaması yapılmış olan cümlenin İngilizce telaffuzu dinlenebilir. Türkçe – İngilizce seçeneği seçilerek, Türkçeden İngilizceye çeviri çalışması yapmaya geçilebilir. bu seçenek seçildiğinde sözlük bölümü de Türkçe – İngilizce sözlüğe dönüşür.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 6 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Eğitimhane


İngilizce Günlük Konuşmalar İndir


İngilizce Günlük Konuşmalar Bilgisayarda Açma

Sadece indirdiğiniz rar dosyasını açarak, içerisinde var olan igunchm ve exe dosyasını çalıştırmanız yeterlidir. Dosyayı açtıktan sonra içerisinde nasıl kullanacağınızı, pratik bilgileri ve seviye, seviye İngilizce günlük konuşmalar derslerini bulabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.