Innovacube Market Satış Programı

Innovacube market satış programı ile kantin, market veya abur cubur satan yerler için satış takibinizi yapabilirsiniz.

Ürün deneme sürümü deneme sürümünde iki bin kadar satışı ücretsiz olarak girebiliyorsunuz. Üstünde ise satın almanızı sizden istiyor. Program ile sattığınız ürünleri satış sayısını öğrenme, kasiyerlerin satış sayısı ve satış tutarını öğrenme, stok ekleme, stok düzeltme veya ürün silme, kar zarar raporlanma kasiyerlere göre de kar ve zarar hesaplama gibi muhasebe işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Program deneme sürümdür, eğer programın lisansını satın almak isterseniz program içerisinde “Hakkında” butonuna giderek satın alma için gerekli olan bilgileri bulabilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 41.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP | Yapımcı: Innovacube


Innovacube Market Satış Programı İndir


Innovacube Market Satış Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz dosyayı bilgisayarınızda açınız. İçerisinde kurulum dosyasını göreceksiniz bilgisayarınızda kurmak için kurulum dosyasını bilgisayarınızda açınız.

Kurulum aşamasında Lisans ve kullanım koşullarını kabul etmenizi size soracaktır. Kabul ederek kuruluma devam ediniz. Bu aşamadan sonra bilgisayarınıza yüklemeniz için sizden onay isteyecektir.

Innovacube Market Satış Programı Kurulumu

Yükle butonuna basarak bilgisayarınızı yükleyiniz. Program kurulumu sırasıda kendisini çalıştırmak için ek paket kurmak isteyebilir. Tüm gelen kurulumları bilgisayarınıza yapmalısınız.

Ek paketlerinde kurulumdan sonra program sizden kurulumu bitirmenizi isteyecektir. Kurulum bitiminde masa üstü veya başlat menülerine giderek programı çalıştırabilirsiniz. Açılışta şifreye yönetici olarak “mspadmin” giriniz. Program açıldıktan sonra yönetici ve personel şifrelerini kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Moderatör

Ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programları indir. Site içerisinde editörlerden destek al. indirplayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bize bildirebilirsiniz. Soru veya sorunlarınıza editörler tarafından cevap verilecektir.