İstek Yazılım Profesyonel Alacak Verecek Takip Programı

Alacak ve verecek takibini bilgisayar ortamından Windows tüm işletim sistemine uyumlu olarak yapmak isteyen alacak ve verecek işlerini bilgisayar ortamından tutmak isteyenler için hazırlanmış Tamamen Türkçe programdır.

Cari hesaplar, genel borç alacak durumu, cari hesap raporlama, kasa işlemleri, kasa girişi, kasa çıkışı, kasa durumu, tema değiştirme, otomatik yedek alma, istenilen zamanda yedek alma.

Font ayarlamaları, para cinsleri, Excel veya HTML aktara, giriş şifresini değiştirme, yazıcı ön izleme, hatırlatma ekleme, ajanda işlemleri, gelişmiş müşteri bilgi girişi gibi işlemleri program içerisinden yapabiliyorsunuz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 17 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: İstek Yazılım


İstek Yazılım Alacak Verecek Takip İndir


İstek Yazılım Alacak Verecek Takip Bilgisayara Kurulumu

Kurulum için kurulum dosyasına dokunarak kuruluma onay veriniz. İlk bilgi kurulum ekranını geçerek ikinci kurulum ekranında programın hedef dizinini yani kurulum yerini seçiniz ya da C:\IstekYazilim\AlacakVerecekTakip4 olarak devam ediniz.

İstek Yazılım Alacak Verecek Takip Kurulum Yeri Belirleyin

Üçüncü kurulum ekranında bilgisayarınızın masaüstünde kısayol oluşturma işlemini soran ekran gelecektir. Kısayol oluşturarak çalıştırmak için aktif, kısayol oluşturmasını istemiyorsanız pasifleştirerek kurulumu devam ediniz.

İstek Yazılım Alacak Verecek Takip Bir Masaüstü İkonu Oluşturma

Son kurulum ekranında kuruluma son kez onay vererek kurulumu yapmasını bekleyiniz, kurulumu bitiriniz.

İstek Yazılım Profesyonel Alacak Verecek Takip Programı Lisans Giriş Ekranı

Deneme sürüm için parola alanına 1234 yazarak programın deneme sürümüne giriş yapabiliyorsunuz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.