İzmir 3 Boyutlu Kent Rehberi Programı

İzmir Büyükşehir Belediyesi bilgi işlem tarafından hazırlanan İzmir ilinin detaylarını inceleyebileceğiniz yazılımdır. Program içerisinde sokakları gezebilme, İzmir’in her yerini uydu görüntüsünü izleyebilir.

Hava durumu, deprem, adres arama özelliği mesafaler arası çözme, kent görüş analizi, kurulumlar, sağlık eğitim alanlarını, nöbetçi ezcaneler hakkında bilgi alabilirsiniz. İzmir ili çevre, mimari, geziblecek alanlar İzmir haritada üzerinde incelemek isteyenler için tamamen ücretsiz bir yazılımdır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 25.9 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: İzmir Büyükşehir Belediyesi


İzmir 3 Boyutlu Kent Rehberi Programı İndir


İzmir 3 Boyutlu Kent Rehberi Programı Kurulumu

Programı çalıştırmak için sıkıştırdığımız izmir-3-boyutlu-kent-rehberi-programi-indiplayer-com.rar dosyasını açınız. Kurulum için programı çalıştırınız.

Kurulum ilk aşamalarından ilerleyerek kurulum yeri seçimini C:\Program Files (x86)\CitySurfGlobeIzmir olarak devam ediniz ya da değiştir butonuna dokunarak farklı bir yere kurmayı seçiniz. Kurulum yeri seçiminden sonra kuruluma devam ediniz.

İzmir 3 Boyutlu Kent Rehberi Programı Kurulum Yeri Seçimi

Sonraki ekranda başlat menüsüne hangi ad ile kayıt etmek istediğiniz soracaktır. Başlat menüsü adı için CitySurfGlobeIzmir olarak devam edebilir, İzmir 3 Boyutlu Kent Rehberi Programı olarak değiştirebilir ya da istediğiniz hatırlayabileceğiniz bir başlat menüsü adı yazabilirsiniz.

İzmir 3 Boyutlu Kent Rehberi Programı Başlat Menüsü Adı Belirleme

Bu aşamalardan sonra kuruluma devam ediniz ve kurulum bitmesini bekleyerek kurulumu tamamlayınız. Programı çalıştırdıktan sonra sadece bir kez sisteminizi test eder. Merak etmeyin yavaş bilgisayar kullanıcısı olsanız dahi çalışacaktır. Diğer tüm açılışlarda artık sistem testi yapmayacaktır.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.