Kalkulator Gelişmiş Bilimsel Hesap Makinası

Kalkulator, bilgisayar ortamında bilimsel işlemleri yapabileceğinizi gelişmiş hesap makinasıdır, tamamen ücretsidir.

Bu hesap makinası bilim adamları, mühendisler ve bilimsel hesap ihtiyacı duyanlar içindir. Standart toplama, bölme, çarpma gibi işlemleri de yapar, sesli hesap makinasıdır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 1.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: J. Andrzej Wrotniak.


Kalkulator Gelişmiş Bilimsel Hesap Makinası İndir


Kalkulator Gelişmiş Bilimsel Hesap Makinası Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kalkulator-indir-player.rar dosyasını Wirar ile bilgisayarınızda bir yere açınız. Klasör içerisinde kalkulator.exe kurulum dosyasını bilgisayarda kurmak için çalıştırınız.

İlk kurulum aşamasından kısa kurulum bilgilerini ve kullanım şartlarını göreceksiniz. Programın Türke dil seçimi olmadığından İngilizce olarak gelecektir. Bu aşamaları geçerek diğer kurulum ekranında bilgisayarınıza hesap makinası programını nereye kurmak istediğinizi size soran ekranda C:Program Fileskalkulator olarak devam edebilir ya da bilgisayarınızda başka bir yere kurabilirsiniz. Ücretsiz ve kullanışlı bilimsel hesap makinası olduğundan silinmeyecek bir yere kurmanızı tavsiye ederiz.

Kalkulator Gelişmiş Bilimsel Hesap Makinası Kurulum Yeri Seçme

Bilgisayarınızda kurulum yeri seçtikten sonra programın kurulumu başlatmanızı sizden isteyen ekran gelecektir.

Kalkulator Gelişmiş Bilimsel Hesap Makinası Kurulumu Onay Ekranı

Resimde de gördüğünüz üzere kurulum yerini onaylamanızı istiyor kuruluma devam ederek bilgisayarınızda kurulumu tamamen yapmasını bekleyiniz.

Kalkulator Gelişmiş Bilimsel Hesap Makinası Kurulumu

Bu aşamadan sonra kurulum yapılarak, masa üstü ve başlat menüsüne Kalkulator kısa yolu belirecektir, buradan başlatabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.