Kaşif Temel Lise Ders Programı

Kaşif temel lise ders programı, liselerin ihtiyaçları için geliştirilmiş ders takip ve ders işlemlerini yapabileceğiniz bilgisayar yazılımıdır.

Tamamen Türkçe ve Türk yazılımcılar tarafından yazılan Kaşif temel lise ders programı ile istenilen dersi seçerek istediğiniz yere sabitleme yapabilir, grup dersler oluşturabilir birden fazla öğretmenin görmesini sağlayabilir, seçilen dersleri aynı gün içerisinde ve arka arkaya getirilmemektedir.

Ders zaman tablosu, atama analizi yapabilme, çarşaf listesini excelden alabilme gibi özellikler bulunmaktadır. Kurum bilgileri, ders saatleri, dersler, sınıflar, öğretmenler, atama işlemleri, kısıtlamalar, sınıf ders, öğretmen ders, yedekleme işlemi, kayıt silme işlemlerini bilgisayar ortamında yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Musavvir Yazılım A.Ş.


Kaşif Temel Lise Ders Programı İndir


Kaşif Temel Lise Ders Programı Çalıştırma

Program kurulum gerektirmemektedir. İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyayı Winzip veya diğer sıkıştırma açma programlarından birisi ile açarak klasör içerisinde yer alan Kasif_TML_demo.exe dosyasına dokunarak programı açabilirsiniz.

Okul müdürü, müdür yardımcısı ve öğretmenlerin kullanabileceği bu programın deneme sürümünü indirerek inceleyebilirsiniz. Deneme sürümü inceleyerek sizin için uygun olduğunuz düşünürseniz program içerisinden yapımcı iletişim bilgilerini ve satın alma hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Ayrıca program içerisinde programı nasıl kullanacağınıza dair yardım dosyalarını ve sesli anlatımlı videoları bulabilirsiniz. Her ana menü için sesli video anlatımı bulunmaktadır. Bu şekilde programı nasıl kullanacağınızı daha rahat ve kısa zaman öğrenebilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.