Kaspersky Safe Kids – Çocuklar için Ücretsiz PC Engelleme Resimli Anlatım Ebeveyn Kontrolü

Kaspersky Safe Kids Kaspersky tarafından hazırlanmış tamamen ücretsiz PC için internet zararlı içerikleri engelleme ve her çocuklara özel kullanım bulunmaktadır.

Ahlaksız web sitelerini engelleme, kötü alışkanlık olan siteleri engelleme, sosyal ağ kötü içerik koruması, zararlı videolar, ekran süresini yönetme özelliklere sahiptir.


Lisans: ÜCretsiz | Boyut: 2.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Kaspersky


Kaspersky Safe Kids İndir


Kaspersky Safe Kids Bilgisayar Kurulumu

Sıkıştırılmış dosyayı açarak kurulumu başlatınız. Kurulum başlangıcında karşı internet üzerinden kurulum dosyalarını Kaspersky Safe Kids programı indirecektir. Bu kurulum aşamasında biraz bekleyiniz, indirmesini tamamlamasını beklemelisiniz. Bu işlem yaklaşık 5 dakika sürmektedir.

Kaspersky Safe Kids Bilgisayar Kurulumu

İndirme işlemi sonrasında son adımdasınız. İndirme ve kurulum tamamlandı. Şimdi yükleme başarılı oldu ekranında “Son” botonunu kullarak programı çalıştırabilirsiniz.

Kaspersky Safe Kids Bilgisayar Kurulumu Yükleme Başarılı Oldu

Başlangıçta güvenlik için bir kaç soru soracaktır.

Kaspersky Safe Kids Başlangıç Ayarlarını Yapınız.
Kaspersky Safe Kids Kayıt Olun
Kaspersky Safe Kids Ebeveyn ve Çocuk Ayarlamaları

Bunun için bir adet mail ve size özel şifre belirlemelisiniz. Kayıt ücretsiz ve tam koruma için gereklidir. Kayıt sırasında mail adresini sürekli olarak kullandığınız bir mail ile kayıt olmanızı öneririz. Programın şifresini unuttuğunuzda şifreyi tekrar hatırlamanız için size yardımcı olacak bir mail adresi kullanınız.

Programın şifresini unutursanız ayarlamaları şifre ile değiştireceğinizden ayarlamalara erişemeziniz. Kayıt işlemlerinden sonra programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.