Kâtibim Okul Zili Programı

Kâtibim okul zili programı okullar için bilgisayar ve anfi ile okul zilini çalmaktadır. Program içerisinden birden çok zil sesi eklenebilir, ders giriş ve çıkış saatleri eklenebilir,
düzeltilebilir, teneffüs süresi belirlenebilir. Program içerisinde bulunan melodilerden istenilen meledi çalma zili olarak ayarlanabilir.

Giriş, çıkış, öğretmen zili ayarlanabilir her zil için ayrı ses eklenebilir. Elle manüel istenilen zamanda zil çalınabilir. Minimize ile program alt tarafa atıldığında üst küçük alanda zile ne kadar süre kaldığını görebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 18.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Mercan Yazılım


Kâtibim Okul Zili Programı İndir


Kâtibim Okul Zili Programı Kurulumu

Kurulum için indirdiğiniz dosyayı Winrar ile açınız. Kurmak istediğiniz bilgisayarda kurulum için onay vererek kurulumun başlamasını bekleyiniz.

Kurulum başlangıcında ilerleyerek kuruluma devam ediniz. Kurulum onay ekranında tekrar onay vererek kurulumu yapmasını bekleyiniz.

Son kurulum ekranında size kurulumu bitirmenizi ve programı başlatıp başlatmayacağını soran kurulum ekranı ile karşılaşırsanız.

Kâtibim Okul Zili Programı Son Kurulum Aşaması

Bu şekilde bırakarak kurulumu sonlandırdığınızda deneme sürüm başlayacaktır. Kullanmaya başlayabilirsiniz. Program tekrar çalıştırmak istediğinizde programın kurulu olduğun dizine giderek çalıştırabilir ya da Windows başlat menüsüne bilgisayar masaüstü kısayol dosyasına giderek programı istediğinizde tekrar çalıştırabilirsiniz. Programın size uygun olduğunu düşünürseniz program içerisinde lisansını satın alabilirsiniz. Lisans satın alma ve diğer lisans satın alma bilgileri deneme sürüm içerisinde yer almaktadır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.