Keskin Güzellik Salonu Takip Plus! – Güzellik Salonlarına Muhasebe Programı

Keskin Güzellik Salonu Takip Plus! Windows ortamında güzellik salonu veya bayan kuaförler için hazırlanmış muhasebe işlemlerinizi yapabileceğiniz Windows yazılımıdır.

Programın içeriğinden kullanıcı ekleme, kullanıcı bilgilerini girme, kullanacak her kişiye ayrı, ayrı kullanıcı açma ve yetkilendirme, sahibine özel kullanıcı belirleme, eklenmiş kullanıcıları işlemlerini detaylı olarak raporlama, toplu müşterileri mail veya sms atma, seans, bölge, randevu bilgilerini girme ve takip etme, müşteri tahsilât yapma gibi özellikler bulunmaktadır.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 9 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Keskin Yazılım


Keskin Güzellik Salonu Takip Plus! İndir


Keskin Güzellik Salonu Takip Plus! Bilgisayar İçin Kurulumu

İndirmiş olduğunuz rarlı dosyayı Winrar ile muhasebe takibini yapacağınız bilgisayarınıza açınız ve içerisinde bulunan kurulum dosyasına dokunarak bilgisayarınızda kurulum için başlatınız.

Keskin Güzellik Salonu Takip Plus! Kurulum Yeri Seçimi

Kurulum ikinci aşamasında bilgisayara programı nereye kurmak istediğinizi size soracaktır. Kurulum yerini belirleyiniz ve kuruluma devam ediniz.

Keskin Güzellik Salonu Takip Plus! Kurulumu Başlatma

Kurulum yerini seçtikten sonra programın kurulumunu başlatmak için “Başlat” butonuna dokununuz. Programın kurulum için bilgisayarınız gerekli olan dosyaları atarak son kurulum ekranında sormaksınız kapanacaktır.

Masa üstüne veya başlat menüsüne giderek programı başlatınız. Program deneme sürümü için giriş bilgileriniz. Kullanıcı adı: TEST–1 Kullanıcı Şifresi: 123456 olarak giriniz ve “Oturumu Aç” butonuna basınız. Programın deneme sürümü karşınıza çıkacaktır.

Programın lisansını satın almak ve sınırsız kullanarak isterseniz teknik destek ile birlikte program içerisinde yapımcı lisans ve teknik destek bilgilerini program içerisinde görebilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.