Keskin Müşteri Takip ULTIMATE Programı

Keskin müşteri Takip programı ile bilgisayarınızda müşterilerinizi takip edebilir detaylı rapor alabilirsiniz.

Çek ve senet takibi, toptancı kayıt işlemleri, gelir ve gider takibi, kasa takibi, müşteriler için özel not tutma, cari hesapları detaylı olarak raporlama, ürün satışı yapma, ürün tanımlama, manüel veya barkot satış.

Sipariş hazırlama, müşterilere toplu mesaj (SMS) atma gibi daha birçok muhasebe işlemini bilgisayar ortamında sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu demo sürümünü muhasebe programı arayanların detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 12.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Keskin Yazılım


Keskin Müşteri Takip ULTIMATE Programı İndir


Keskin Müşteri Takip ULTIMATE Programı Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını muhasebe tutacağınız bilgisayarınız için çalıştırınız.

İkinci kurulum ekranında size programı nereye kurmak istediğinizi soracaktır. Kurulum için C:KESKINYAZILIMULTIMATEVER855 olarak devam edebilir veya kurulum sayfasında üç nokta yan, yana butonuna basarak istediğiniz yere programı kurabilirsiniz. Bu şekilde kuruluma devam ediyoruz.

Keskin Müşteri Takip ULTIMATE Programı Kurulum Yeri Seçimi
Keskin Müşteri Takip ULTIMATE Programı Bilgisayara Kurulumuna Başlama Ekran

Kurulum yerinizi belirleyerek ilerlediğiniz kurulumu başlatmanızı sizden isteyecektir. Kurulum başlatınız ve kurulum bitmesini bekleyiniz. Programı kurulumu bittikten sonra masa üstü veya başlat menüsünden programı denemeye başlayabilirsiniz.

İlk girişte deneme sürümü için TEST-1 seçiniz ve şifre alanına 123456 girerek giriş oturumu aç demeniz programı denemeniz için gereklidir. Demo şifresini muhakkak giriş için yazmalısınız.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.