Keskin Taksitli Satış ULTIMATE Programı – Taksitli Muhasebe Satış

Keskin taksitli Satış ULTIMATE programı ile aynı ağ üzerinden taksitli satış işlemi yapabilirsiniz.

Program ile her kullanıcı kendi hesabı üzerinden çalışabilir, cariye fatura kesebilir, kesilen ve alınan faturaları raporlayabilir, personeller için özel görevler belirleyebilir, satış yaparken KDV, iskonto oranlarını belirleyebilirsiniz. Toptancınız varsa toptancınız için yapılmış ödemeleri kayıt edebilir ve inceleyebilirsiniz, kasaya hızlı satış yapabilirsiniz, barkotlu satış, kritik stok uyarısı alabilir, gelir ve gider takibi yapabilir.

Çek ve senet takibi, zamanı geçmiş veya yaklaşan çekleri görebilir uyarı alabilir, fatura ve firma numarası ile fatura girişi yapabilir, toplu mail gönderebilir, banka hareketlerini kayıt edebilir veya banka hareketlerini raporlayabilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 12.6 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Keskin Yazılım


Keskin Taksitli Satış ULTIMATE Programı İndir


Keskin Taksitli Satış ULTIMATE Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırınız. İkinci kurulum ekranında bilgisayara programı nereye kurmak istediğinizi size soracaktır burasını C:KESKINYAZILIMULTIMATEVER9 olarak bırakarak devam edebilir veya değiştirebilirsiniz.

Keskin Taksitli Satış ULTIMATE Programı Kurulum Yeri Belirleme Kurulum Ekran

Diğer kurulum ekranında bilgisayarınıza kurulumunu başlatmanızı isteyecektir. Kurulum aşamasında “Başlat” butonuna basınız ve kurulum yapmasını bekleyiniz.

Keskin Taksitli Satış ULTIMATE Programı Kurulumu Başlatma Ekran

Bu işlemlerden sonra program kurulumu direk olarak kapanacaktır. Kurulumu tamamladınız masa üstüne giderek programı çalıştırabilirsiniz. Programı denemek için kullanıcı adını TEST-1 seçiniz ve şifreye 123456 giriniz. Programı inceledikten sonra programı almayı düşünürseniz programı içerisinde lisansı satın alabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.