Keskin Yazılım Gelir Gider Takip Programı

Keskin Yazılım tarafından sunulan gelir ve giderlerinizi bilgisayarınızda takip edebileceğiniz bir programdır.

Gelir tanımlama, gider tanımlama gelir ve gider tanımlarında düzeltme veya silme yapma, merkez bankası kur fiyatlarını görme, gelir ve giderlerinizi tarih aralığına göre rapor alma, süper admin belirleme ve diğer kullanıcıların tarih aralığına göre raporunu çıkarma, yedekleme özellikleri bulunmaktadır.

Gelir ve giderlerinizi programın hemen altında Türk lirası ve diğer yabancı paralar ile detaylı olarak görebiliyorsunuz.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 7.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Keskin Yazılım


Keskin Yazılım Gelir Gider Takip Programı İndir


Keskin Yazılım Gelir Gider Takip Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz dosyayı Winrar programı kullanarak açınız. Klasör içerisinde yer alan kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kurulum ekranında bilgisayara programı nereye kurmak istediğinizi soran kurulum ekranını göreceksiniz.

Keskin Yazılım Gelir Gider Takip Programı Kurulumu Yer Belirleme

Bu alanı C:KESKINYAZILIMGG650 olarak devam edebilir veya istediğiniz yere kurulumu yapabilirsiniz. Bu seçimden sonra bilgisayara kuruluma başlatmanızı sizden isteyecektir, başla butonunu kullanarak programın kurulumunu başlatınız.

Keskin Yazılım Gelir Gider Takip Programı Kurulumuna Başlama

Kurulum tamamen yapıldığında program direk olarak kendisini kapatacak ve masa üstü ya da başlat menüsüne giderek programı başlatabilirsiniz.

Keskin Yazılım Gelir Gider Takip Programı Demo Giriş Ekranı

Programın deneme sürümüne girmek için TEST–1 kullanıcısı seçerek şifreye 123456 yazarak deneme sürüme giriş yapabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Yaz veya Destek İsteği Var

 1. Adnan ŞEKER 10 Haziran 2018

  küçük bir dükkanın gelir ve giderleri tutacak basit bir programa ihtiyacım var program öneriniz nedir?

  1. Moderatör 11 Haziran 2018

   Gökhan Bey, ilk olarak hayırlı ramazanlar dileriz. Keskin Yazılım Gelir Gider Takip programı deneme sürüm bir programdır. Site içerisinde gelir ve giderlerinizi tutabileceğiniz birçok program vardır. Bunları gün geçtikçe daha fazlalaştırmaktayız.

   Size tavsiyemiz site içerisinde yer alan Ücretsiz Muhasebe Programı İndir sayfasını incelemeniz olacaktır. Sayfa yüzlerce gelir ve giderlerini tutabileceğiniz program bulunmaktadır.

   Ayrıca ücretsiz tekli birçok kullanıcı tarafından kullanılan tamamen ücretsiz olan Turquaz ve Mahalle Esnafı programlarını incelemenizi tavsiye ederiz.