Keskin Yazılım Ücretsiz Rehber Programı

Keskin yazılım tarafından hazırlanmış tamamen ücretsiz bilgisayar programı olan Telefon Rehberi programı bilgisayarınıza indirerek telefon defteri bilgilerinizi bilgisayarınızda tutabilirsiniz.

Telefon rehberine kod atayabilir, isim olarak girebilir, faks, mail, adres, ev veya kişisel bilgileri gibi detayları program içerisinde girerek kayıt edebilirsiniz. Program ücretsiz olduğundan dolayı sınırsız kayıt yapabilme hakkınız vardır.

İstediğiniz kadar kişiye ekleyerek telefon rehberinizi genişletebilir özel notlarınızı program içerisinde tutarak ilerleyen zamanda hatırlamanıza yardımcı olabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 9.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Keskin Yazılım


Keskin Yazılım Ücretsiz Rehber Programı İndir


Telefon Rehberi PC Programı Kurulumu

Exe dosyası kurulum dosyasıdır. Kurulumu bilgisayarınızda yapmak için başlatınız. İlk kurulumda karşınıza çıkan ekranda diğer programları kaparak kuruluma devam etmenizi isteyen ekran gelecektir. Burada kuruluma devam ediniz.

Keskin Yazılım Telefon Rehberi PC Programı İlk Kurulum Ekranı

Diğer ekranda telefon rehberi programının nereye kurmak istediğiniz soran ekranı göreceksiniz. Bu ekranda ise C:\KESKINYAZILIM\REHBER2 olarak kuruluma devam edebilir veya bilgisayarda istediğiniz yere programı kurabilirsiniz. İşlemi yaptıktan sonra kuruluma devam ediniz.

Keskin Yazılım Telefon Rehberi PC Programı Kuruluyor

Kurulum yerini seçtikten sonra üst ekranda gördüğünüz gibi telefon defterini bilgisayarınıza kurmaya başlayarak kurulum bitimden ise sizden çıkmanızı isteyecektir. Kurulumu bu şekilde bitirerek programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Programın sonunda database programı kurmanızı isterse programın düzgün çalışması adına kurmanızı öneririz. Kurmasanız dahi çalışacak fakat düzenli çalışmayacaktır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Keskin Yazılım Ücretsiz Rehber Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 3 Adet.

  • Moderatör

   Ali Bey, bu programda Excelden içe aktarma yapabiliyorsunuz. Programın hemen altında alt resim de gözüktüğü gibi Excelden program içerisine aktarma yapabilirsiniz.

   Size tavsiyemiz önceki programı silmeyiniz. Önceki programda excel olarak kayıt ediniz ve Keskin Yazılım Ücretsiz Rehber Programı içerisine aktarma yapınız. Aktarmanın tam ve doğru olduğunu kontrol ettikten sonra eski programı silebilirsiniz.

   Neden bunu söylüyoruz, verileri eksik veya hiç aktarmama ihtimali var.