KopEksper Firesiz Kesim Optimizasyon Programı – Kesim Yapan İşyerleri için

Kesim ile ilgili olan firmalar için geliştirilmiş kesim ölçüleri girme, kesim detaylandırma için Windows yazılımıdır.

KopEksper 1D ve 2D desteği ile inşaat demiri, mdf, sunta, cam, metal ve firesiz kesim yapabilir. Bunları 100, 5000 ya da 5000 sınırsız parçada gönderebilirsiniz. CNC Makina GKOD, DXF Aktarma, kesim simülasyonu, ebat özellikli makinelere uyumlu, stok yönetimi yapabilme, excelden veri aktarma ve 7 seviyede hesaplama yapabilmektedir.

Mdf, Sunta, Kompozit Panel, Cam, Metal Firesiz Kesim Optimizasyon Programıdır. Program 100, 500, 5000, Sınırsız Parça, CNC-GKOD ve Ebatlama Makina Sürümleri Vardır. Ayrıca CAD programları için DXF Dosyası oluşturur.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 34.2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Notasyon Bilişim Hizmetleri


KopEksper Firesiz Kesim Optimizasyon Programı İndir


KopEksper Firesiz Kesim Optimizasyon Programı Bilgisayara Kurulumu

Programın kurulumu diğer programlara göre daha basit ve yalındır. İlk olarak sakıncalılar programını kurmak için bilgisayarınızda onay veriniz. Kurulum onayı işleminden sonra ilk gelen kurulum ekranında kısaca kurulum bilgilerini görürsünüz kurulum bilgilerini okuyarak diğer ekranda ise lisans anlaşmasına göz atarak kuruluma devam ediniz.

KopEksper Demo Kurulum Yeri Seçimi
KopEksper Demo Kurulum Yeri Seçimi
KopEksper Demo Windows Başlat Ayarlaması
KopEksper Demo Windows Başlat Ayarlaması
KopEksper Demo Masaüstü Kısa Yol Oluşturm

Programı nereye kurmak istediğiniz soran kurulum ekranı için standart olarak C:Program FilesKopEksperDemo ayarlayabilir veya kurulum sayfasında “Göz at” menüsüne dokunarak değiştirebilirsiniz. Bundan sonraki kurulum aşamalarında başlat menüsü ayarlamaları, masaüstü için kısa yol simgesi isteyip / istemediğinizi masa üstü için kısa yol oluşturursanız direk olarak masa üstünden programı çalıştırabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.