KTS (Kolay Ticari Set) Pro Muhasebe Programı

KTS (Kolay Ticari Set) Pro ile bilgisayar ortamında pro (profesyonel) stok, cari, çek, kasa ajanda gibi genel muhasebe işlemlerini Windows bilgisayar ortamından kayıt altına alabilir, muhasebe işlemlerinize yedek alabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 15.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: TekSoft Yazılım


KTS (Kolay Ticari Set) Pro Muhasebe Programı İndir


KTS (Kolay Ticari Set) Pro Muhasebe Programı Windows Kurulumu Nasıl Yapılır?

Rar dosyasını bilgisayarınızda Winrar ya da farklı bir rar uzantısı açma programlarından birisi ile açınız kurulum dosyasını bilgisayarınızda onay vererek kuruluma devam ediniz. Dil seçimini Türkçe olarak kuruluma kaldığınız yerden devam ediniz.

KTS (Kolay Ticari Set) Pro Muhasebe Programı Kurulumu İlk Dil Seçimi

4 kurulum ekranında programı nereye kurmak istediğinizi soran ekran ile karşılaşırsınız. Kurulum yerini deneme sürüm kullanıcısı için C:\TEKSOFT\KTSPro olarak devam edebilir, bilgisayraınızda farklı bir yere kurmak için “Gözatın…” butonu ile farklı bir yere kurabilirsiniz.

KTS (Kolay Ticari Set) Pro Muhasebe Programı Kurulumu Yeri Seçiniz

Kurulum yeri seçimi sonrasında başlat menüsü adını size soracaktır. Windows başlat adını KTS (Kolay Ticari Set) Pro olarak devam edebilir ya da farklı bir ad ile değiştirerek kuruluma devam edebilirsiniz. Adını değiştirmeniz programın çalışmasına sakıncası olmayacaktır. Programı hatırlayabileceğiniz bir program adı kullanabilirsiniz.

KTS (Kolay Ticari Set) Pro Muhasebe Programı Başlat Menüsü Adı Seçiniz

Başlat menüsü adından sonra en son aşamaya geçersiniz. Bu aşamada kurulum yapmasını bekleyiniz ve muhasebe programını çalıştırınız.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.