Küpsis Standart Kütüphane Otomasyon Programı

Küpsis kütüphane otomasyon programı ile bilgisayar ortamında sınıf, sınıf kütüphane işlemlerini yapabilirsiniz.

Programın içeriğinde üye işlemlerinden yeni üye ekleme, üye bilgilerini değiştirme, üyenin tüm iletişim bilgilerini ve kimlik numarasını girebilme, kitap menüsünden barkot numarasına göre kitap verme, kitap adı girişi, demirbaş bilgileri girişi, yayın evi, basım tarihi, sayısı ve fiyatı girme işlemlerini, kitap al ver menüsünden yine barkod numarası ile kitap verme, verilen kişinin bilgilerini girme veya çağırma, tüm ödünç işlemleri, hasarlanan kitap bilgileri, kaybedilen kitap bilgilerini girebilir.

Bugün menüsünden bugün içerisinde yapılan tüm işlemleri görebilir, yedek menüsünden manüel olarak yedek alabilir ve istatistik menüsünden şu anki üyede bulunan kitap sayısı, toplam üye sayısı, cezalı üye sayısı, hasarlı kitap sayısı, kayıp olan kitap sayısı adetlerini görebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 8.6 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: AkareSoft Yazılım


Küpsis Standart Kütüphane Otomasyon Programı İndir


Küpsis Standart Kütüphane Otomasyon Programı Kurulumu

Kurulu dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kurulumu basit olan bir programdır. İlk kurulum aşamasında ilerleyerek ikinci kurulumunda yazılım anlaşmasını okuyarak kabul ediyor kuruluma devam ediyorsunuz.

Küpsis Standart Kütüphane Otomasyon Lisans Giriş Ekranıdır

Üçüncü kurulum ekranında üst tarafta olduğu gibi size Windows başlat menüsünden programı hangi ad ile çağıracağınızı soran ekranda standart olarak AKARESOFT olarak devam edebilir.

Birden çok AkareSoft Yazılım programı kullanıcısı iseniz karışmaması için değiştirerek devam edebilirsiniz. Başlat menüsü ayarlarından sonra kurulum yaparak kurulumu sonlandırınız.

Giriş ekranında size lisans bilgilerini girmenizi isteyecektir.

Burada Lisans kullanıcı alanını eğer lisanslı yani satın alan kullanıcı iseniz lisans bilgilerini deneme sürümü bakacaksınız. Lisans kullanıcı alanı altında DEMO seçerek programı çalıştırabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.