Kur Yazılım Türkçe – İngilizce Sözlük

Kur Yazılım Türkçe – İngilizce sözcük ve teknik terimler, elektronik terimleri, tıp terimleri, bilişim terimleri ve bilgisayar terimlerini bulabileceğiniz ücretsiz sözlük yazılımıdır. Kısayol tuşları ile kolaylıkla kullanabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 7.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Kur Yazılım


Kur Yazılım Türkçe – İngilizce Sözlük İndir


Kur Yazılım Türkçe – İngilizce Sözlük Kurulumu

İndirdiğiniz kurulum dosyasını Winrar programı veya farklı rar dosyası açan program ile açınız. Klasör içerisinde bulunan kurulum dosyasını çalıştırınız, kuruluma onay veriniz.

Kur Yazılım Türkçe – İngilizce Sözlük Kurulumu

Kurulum onayında ilerme yaptıktıktan sonra size kurulum yerini belirlemenizi isteyecektir. Kurulum yerini C:\Program Files (x86)\Kur Yazilim\Sozluk olarak devam edebilir ya da istediğiniz farklı bir yere kurmak için “Göz At” menüsünü kullanarak kurabilirsiniz.

Kur Yazılım Türkçe – İngilizce Sözlük Kurulum Yeri Belirleme

Kurulum yeri belirledikten sonra Windows başlat menüsüne hangi ad ile programı kısayol oluşturmak istediğiniz size soracaktır. Bu işlem içinde Türkçe-İngilizce Sözlük olarak bırakabilir ya da hatırlayacağız bir isim bu sözlüğe verrbilirsiniz. İsmini değiştirmenizde herhangi bir sakınca programın çalışması için yoktur.

Kur Yazılım Türkçe – İngilizce Sözlük Başlat Menüsü Adı Yazma

Son aşamada masaüstü kısayol belirleme işlemini yaparak kuruluma devam ediniz.

Kur Yazılım Türkçe – İngilizce Sözlük Masaüst Kısayol Belirleme

Bu aşamalardan sonra sözlük bilgisayarınıza kurulacaktır. Kullanmaya başlatabilirsiniz. Sözlük içeriği tamamen ücretsiz olup Full özellikleri kullanabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.