Kur Yazılım Türkçe – İngilizce Sözlük

Kur Yazılım Türkçe – İngilizce sözcük ve teknik terimler, elektronik terimleri, tıp terimleri, bilişim terimleri ve bilgisayar terimlerini bulabileceğiniz ücretsiz sözlük yazılımıdır. Kısayol tuşları ile kolaylıkla kullanabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 7.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Kur Yazılım


Kur Yazılım Türkçe – İngilizce Sözlük İndir


Kur Yazılım Türkçe – İngilizce Sözlük Kurulumu

İndirdiğiniz kurulum dosyasını Winrar programı veya farklı rar dosyası açan program ile açınız. Klasör içerisinde bulunan kurulum dosyasını çalıştırınız, kuruluma onay veriniz.

Kur Yazılım Türkçe – İngilizce Sözlük Kurulumu

Kurulum onayında ilerme yaptıktıktan sonra size kurulum yerini belirlemenizi isteyecektir. Kurulum yerini C:\Program Files (x86)\Kur Yazilim\Sozluk olarak devam edebilir ya da istediğiniz farklı bir yere kurmak için “Göz At” menüsünü kullanarak kurabilirsiniz.

Kur Yazılım Türkçe – İngilizce Sözlük Kurulum Yeri Belirleme

Kurulum yeri belirledikten sonra Windows başlat menüsüne hangi ad ile programı kısayol oluşturmak istediğiniz size soracaktır. Bu işlem içinde Türkçe-İngilizce Sözlük olarak bırakabilir ya da hatırlayacağız bir isim bu sözlüğe verrbilirsiniz. İsmini değiştirmenizde herhangi bir sakınca programın çalışması için yoktur.

Kur Yazılım Türkçe – İngilizce Sözlük Başlat Menüsü Adı Yazma

Son aşamada masaüstü kısayol belirleme işlemini yaparak kuruluma devam ediniz.

Kur Yazılım Türkçe – İngilizce Sözlük Masaüst Kısayol Belirleme

Bu aşamalardan sonra sözlük bilgisayarınıza kurulacaktır. Kullanmaya başlatabilirsiniz. Sözlük içeriği tamamen ücretsiz olup Full özellikleri kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.