Kuran Okuma Programı 1.0

Bilgisayar ortamında kutsal kitabımız olan Kuran-ı Kerimi ayet, ayet olarak okumanızı sağlayan, ayet arama özelliği olan ayetlerin hakkında bilgisini bulabileceğiniz ücretsiz programdır. Programı açtıktan sonra açılan pencerede sağ tarafta ayetlerden istediğiniz ayeti seçiniz.

Seçtiğiniz ayetin başlangıcı sağ tarafta açılacak ayeti okudukça üst menüden diğer ayete geçebilirsiniz. İlerleme, tekrar dönüş yapma gibi özellikleri sınırsız olarak bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 5.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP | Yapımcı: Mustafa Hakan Behram


Kuran Okuma Programı 1.0 İndir


Kuran Okuma Programı 1.0 Kurulumu

kuran_v1_0_tr_kur.zip dosyasını Winrar kullanarak rar dosyasını bilgisayarınızda kurulum için açmanız gerekmektedir. Açılan klasör içerisinde kuran_v1_0_tr_kur içerisinde bulunan setup.exe dosyasını dokunarak kurulumu çalıştırınız.

Kuran Okuma Programı 1.0 Kurulum Çalıştırma Setup Dosyası
Kuran Okuma Programı 1.0 Kurulumu Başlangıç

Kurulumu onaylayarak diğer kurulum aşamasına geçtiğinizde kurulum yerini seçebilir veya direk mavi kurulum ikonuna basarak kuruluma devam ediniz.

Kuran Okuma Programı 1.0 Kurulum Yeri Seçimi

Kurulum yeri seçiminden sonra size başlat menüsüne hangi isimle kayıt etmenizi soran ekranı göreceksiniz. Burası için Kuran adını olduğun şekilde bırakarak kuruluma kaldığı yerden devam ediniz.

Kuran Okuma Programı 1.0 Başlat Menüsü Adı Ayarlama
Kuran Okuma Programı 1.0 Kurulum Sonu

Site içerisinde birden fazla İslami program bulunmaktadır. Diğer programları sitede ayrıntıları ile birlikte incelemek isterseniz, kategoriler menüsünü dini programlar seçerek açılan kategoriden istediğiniz dini programı indirerek bilgisayarınızda kullanabiliriniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.