Kuran Tefsiri – Kelime Kelime Kuran Meali

Kelime, kelime Kuran Meali ile bilgisayarınızda Kuran-ı Kerim mealini okuyabilirsiniz. Sadece bilgisayarınıza kurun ve programı açıldıktan sonra sol tarafta yer alan menülerden seçim yaparak Kuran-ı Kerim mealinin tamamını bilgisayarınızda okuyun. Tamamen ücretsiz ve tam sürüm programdır. Program içerisinde gelişmiş meal arama ve yardım menülerini bulabilirsiniz. Programın kullanımı basit ve açık olarak hazırlanmış.

Yazı boyutunu ayarlama, belirli bir metni kopyalama, görünüm seçeneğini gece veya gündür olarak ayarlama gece görüşü karanlık gündüz görüşü ise aydınlık, sure ve ayet mealleri, Tasavvuf konuları, tasavvuf kelim sözlüğü de program içerisinde bulunmaktadır. Bu menülere de göz atmanızı öneririz.

Program içerisinde güncelleme alanı yer almaktadır. Programın indirdiğiniz de güncel olanı kurarsınız. İlerleyen günlerde ise güncellemeleri yapmanızı takip ederek menülerden güncelleme alanına girerek programa güncelleme yapmanızı öneririz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Kuran Tefsiri


Kuran Tefsiri – Kelime Kelime Kuran Meali İndir


Kuran Tefsiri – Kelime Kelime Kuran Meali Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Karşınıza ilk kurulum ekranı çıkacaktır. Diğer kurulum ekranında ise programı nereye kurmak istediğinizi size soracaktır. C:\Program Files\RG\Kelime Kelime Kuran Meali\ olarak bırakabilir veya değiştirerek başka yere Kuran mealini kurabilirsiniz.

Diğer kurulum ekranında ise programın çalışması için gereken dosyaları bilgisayarınıza atarak kurulumu bitirmenizi sizden isteyecektir. Başlat menüsüne veya masa üstüne giderek programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kategori: Dini Programlar Etiket:

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

1 Yorum Yaz veya Destek İsteği Var

  1. Mehmet Ali Koçak 27 Şubat 2019

    Çok güzel hazırlanmış bir program. Çok beğendim. Lakin arapça metinler bozuk. Bunun nedenini anlayamdım. Bu durum giderilebilirse çok daha güzel olur. Başarılar dilerim.