Kursoft e-Fatura

Kursoft e-Fatura bilgisayar ortamında ön muhasebe işlemlerinizi tutabileceğiniz Windows yazılımıdır.

Programın içeriğinde alış/satış faturası, alım/sevk irsaliyeleri, hizmet faturaları, birim yönetimi, iskonto yönetimi, fatura tasarım ekranı, tüm yazıcılarla uyum, fatura vade yönetimi, nakit ödeme/tahsilât, cari virman, ödeme/tahsilât raporları, alt fiyat grupları, stok risk analizi, depo yönetimi, program parametreleri.

personel karlılık raporu, seri no kontrolü, fatura raporları, stok yönetimi, barkot desteği, varyant yönetimi, kar / zarar raporları, hizmet / masraf yönetimi, çek / senet yönetimi.

Kasa/banka yönetimi, fatura şablonları, açık/kapalı fatura, kredi kartı tahsilat, gelen/giden havale, dekont yönetimi, toplu işlemler, taksitli işlemler, ciro dağılımı, cari özel fiyat ve cari özel vade gibi işlemleri yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 122 MB | İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP | Yapımcı: Kursoft Yazılım


Kursoft e-Fatura İndir


Kursoft e-Fatura Kurulumu

İndirmiş olduğunuz arşiv dosyasını bilgisayarınızda Winrar ile birlikte açınız. Klasör içerisinde kurulum dosyasını göreceksiniz. Kurulum dosyasını çalıştırınız. Program .Net Framework 4.0 üzerine tasarlandığı için bilgisayarınızda kurulu değilse ilk olarak kurmanızı isteyecektir.

Kursoft e-Fatura .Net Framework 4.0

Program .Net Framework 4.0 kurduktan sonra veya kurulu olanlar direk olarak kurulum ekranına geçecektir. Kurulum ekranını onaylayarak diğer gelen kurulum ekranında kuruluma onay veriniz ve kurulumu tamamen bitiriniz.

Kursoft e-Fatura Kurulumu

Masa üstünde programın kısa yol ikonundan çalıştırabilirsiniz. Programı yüklediğinizde eğer yine .Net Framework 4.0 uyarısı ile karşılaşırsanız buradan .Net Framework 4.0 indirerek tekrar açmayı deneyiniz.

Kursoft e-Fatura Varsayılan Ayar Yüklemesi
Kursoft e-Fatura Microsoft SQL Server 2014

Bu işlemlerden sonra varsayılan ayarların yüklendiğine dair uyarı alacaksınız. Varsayılan ayarları yüklemesini bekleyiniz. Bu kısımdan sonra program içerisinde gerekli olan Microsoft SQL Server 2014 yüklemenizi isteyecektir. Yükleme yapınız.

Kursoft e-Fatura Giriş

Yükleme işleminden sonra masaüstü kısa yol ile programı tekrar açtığınızda kurulum başarılı olduğunu ilk girişi şifresinin KRS olduğunu size sunacaktır. Programı denemeye başlayabilirsiniz.

Moderatör

Ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programları indir. Site içerisinde editörlerden destek al. indirplayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bize bildirebilirsiniz. Soru veya sorunlarınıza editörler tarafından cevap verilecektir.