Kütüb-i Sitte

Kütüb-i Sitte için PDF formatından tüm sayfaların yer aldığın PDF dosyasıdır.

Ehli sünnet tarafından sağlam hadislerin toplanmış olmasıdır. 6 farklı hadis kitabının bir araya gelmesi ile oluşmuş hadis külliyatıdır. İçerisinde hadisleri kaynakları detaylı olarak verilmektedir. Sahih-i Buhari, Sahih-i Müslim, Sünen-i Ebi Davud, Sünen-i Tirmizi, Sünen-i Nesaî ve Sünen-i İbn Mace’dir.

Toplam sayfa sayısı 1427 adet olup PDF programı içerisinde istediğiniz sayfaya gidebilir, yan tarafta bulunan yani sağ çubuk ile sayfaları aşağı kaydırma yöntemi kullanarak rahatlıkla okuyabilir.

Merak ettiğiniz hadis konusu PDF içerisinde aratarak bulunan hadisleri sırası ile okuyabilirsiniz. Sayfa yazdırma özelliği de içerisinde bulunmaktadır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 6.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: kutubusitte


Kütüb-i Sitte İndir


Kütüb-i Sitte Bilgisayara Açılımı?

Kütüb-i Sitte PDF formatında hazırlanmış rar dosyası olarak sıkıştırılmıştır. İndirdiğiniz Kütüb-i-sitte.rar dosyası Winrar ile açabilirsiniz. Winrar harici bilgisayarınızda Winzip veya rar açma programlarından birisi var ise onlarlar dosyayı açmanız mümkündür. Tavsiyemiz rar ile sıkıştırıldığından rar dosyasını sorunsuz olarak açan Winrar programını kullanmanız olacaktır.

Rar dosyasını açtıktan sonra klasör içerisine yani \Kutub-i-sitte klasörü içerisinde yer alan Kütüb-i-sitte.pdf dosyasını çalıştırmaktır. PDF dosyalarını PDF çalıştıran tüm programlarda Adobe Acrobat Reader ve benzeri program ile açabileceğiniz gibi Chrome, Mozilla Firefox internet tarayıcısı PDF destekleyen internet tarayıcılarına sürekle bırak özelliği kullanarak da açabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.