Kuzan 2. Sınıf Hayat Bilgisi Testi Çözme Programı

2. Sınıfa gidenler için hazırlanmış hayat bilgisi testini bilgisayarda çözebilmeleri için hazırlanmış Türkçe hayat bilgisi test programıdır.

Program Flash ile hazırlanarak toplamda 12 adet hayat bilgisi ile alakalı sorular sorulmaktadır. Her soru için doğru cevap vermeli, yanlış verdiğiniz cevaplarda ise diğer soruya geçmeden doğru cevabı vermeniz gerekmektedir. Bu eğitim programı resimle geliştirilmiş, her verilen doğru cevap için bir resim açılıyor.

Soru sayısı az olsa da ikinci sınıfa giden öğrenci için test çözme pratiğini geliştirecek bir uygulama. Programın kullanımı ise basit sadece mouse ile soruyu okuduktan sonra cevabı işaretlemek yeterli.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 258 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan 2. Sınıf Hayat Bilgisi Testi Çözme Programı İndir


Kuzan 2. Sınıf Hayat Bilgisi Testi Çözme Programı Çalıştırma

İndirdiğiniz 2-sinif-h-test.zip dosyasını bilgisayarınızda Winrar veya Winzip kullanarak açınız. 2-sinif-h-test klasörüne giderek klasör içerisinde bulunan test1 dosyasını çalıştırmanız yeterli olacaktır. Bu eğitim programında kuruluma gerek yoktur. Flash Player ve ek başka bir program da kurmanıza da gerek yoktur. Sıkıştırılmış dosya taşınarak başka bir bilgisayarda yine kurmadan aynı işlemler yapılarak çalıştırılabilir.

Program tamamen ücretsiz olup kullanım sınırı yoktur. Çocuğunuz için hayat bilgisi dersleri ile alakalı bilgisayar ortamında test çözme programı arıyorsanız bilgisayarda çok az yer kaplayan bu programı kullanabilirsiniz. Programı çalıştırdıktan sonra çocuğuna süre tutarak ne kadar başarılı olduğunu ölçmenizi, yanlış verdiği cevaplara dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.