Kuzan 3. Sınıf Hayat Bilgisi Testi Çözme Programı

3 sınıfa giden öğrenciler için bilgisayar ortamında hayat bilgisi konuları ile alakalı testleri çözebileceği ücretsiz bilgisayar programıdır. Bu program Flash Player kullanarak yapılmıştır.

Toplamda 12 adet soru sorularak öğrencinin doğru vermesi amaçlanmaktadır. Her verilen doğru cevap için bir sonraki soruya geçecek, öğrenci istediğiniz sorudan başlayabilecektir. Soruyu geçmesi için öğrencinin soruya doğru cevap vermesi gereklidir. Bu şekilde öğrenci yanlış cevap verse de doğrusu öğrenmeden diğer soruya geçemeyecektir.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 259 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan 3. Sınıf Hayat Bilgisi Testi Çözme Programı İndir


Kuzan 3. Sınıf Hayat Bilgisi Testi Çözme Programı Kullanımı

Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra 3-sinif-h.zip sıkıştırılmış dosyayı Winzip ya da Winrar kullanarak bilgisayarınızda herhangi bir yere açınız. Açılmış klasör içerisinde test2 dosyasını göreceksiniz, bu dosya çalıştırmanız için gerekli olan dosyadır. Çalıştırdığınızda teste başlayacaktır.

Program için ayrıca ek bir yazılım ya da Flash oynatıcı kurmanıza gerek yoktur. Sıkıştırılmış dosyayı harici disklere alarak başka bilgisayarlar da açarak kurulum olmadan çalıştırabilirsiniz. Programın kullanımı basittir, soruyu okuyarak cevap şıkkını işaretleme yeterli olacaktır.

Soru sayısı az olsa da bilgisayarda ders çalışma ve test çözme pratiğini geliştirecek eğitim programıdır. Program resimlerle süslenmiştir. Öğrenci her verdiği doğru için program içerisinde bir resim çıkarak öğrencinin başarılı olduğunu göstermektedir. Bu testi bitirdikten sonra sitede diğer derslerle alakalı olan programları da incelemenizi tavsiye ederiz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.