Kuzan 4. Sınıf Aile, Okul ve Toplum Hayatı-1 Testi

4. Sınıf öğrencileri için Kuzan Aile, Okul, Toplum Hayatı -1, Flash ile hazırlanmış aile ve toplu hatayı ile alakalı soruların yer aldığını test uygulamasıdır.

Aile, okul ve toplum ile alakalı toplamda 12 soru sorulmaktadır. Her verdiğiniz yanıta göre yan tarafta resim açılacak yanlış verdiğiniz yanıt için diğer soruya geçmeniz gerekecektir. Uygulama tamamen Türkçe ve Türk yapımıdır. Kısa sorularda olsa da bilgisayar ortamında test çözme ve ders çalışma için tavsiye bir uygulamadır.

Uygulama da test çözme sırasında bilgisayarınızda süre tutmanızı ve yanlış verdiğiniz cevapları alt tarafta doğrusu okumanızı tavsiye ediyoruz. Kısıtlama yok, kullanım sırını yok. Eğitim arşivinize de bu Flash uygulamasını alabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 349 KB | İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan 4. Sınıf Aile, Okul ve Toplum Hayatı-1 Testi İndir


Kuzan 4. Sınıf Aile, Okul ve Toplum Hayatı-1 Testi Kullanımı

İndirdiğiniz aile-test-1.zip dosyasını bilgisayarınızda Winrar ya da diğer sıkıştırma açma programlarından birisi ile istediğiniz bir yere açınız. Açılan klasör olan aile-test-1 içerisinde aile.exe dosyasını dokunduğunuzda flash uygulaması açılacak testleri çözmeye başlaya bileceksiniz.

Sıkıştırılmış dosyayı açtığınızda Flash Player ve diğer ek yazılımlara ihtiyaç duymadan direk kendi dosyasından çalıştırabilirsiniz. Başka bir bilgisayara exe dosyayı alınarak veya sıkıştırılmış halde alınarak çalıştırabilirsiniz.

Diğer bilgisayar için de kurulum yapmanızı gerek yoktur! Diğer bilgisayar için yapılması gerekenler yine aynıdır. Bu eğitim testi uygulaması Flash ile hazırlandığından bilgisayarınızda az yer kaplar. Bu testi bitirdiğinizde bir sonraki teste “Kuzan 4. Sınıf Aile, Okul ve Toplum Hayatı-2 Testi” sayfasından giderek indirerek çözebilirsiniz.

İndir Player - Editör

Ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programları indir. Site içerisinde editörlerden destek al. indirplayer.com - Destekli İndirme Sitesi.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bize bildirebilirsiniz. Soru veya sorunlarınıza editörler tarafından cevap verilecektir.