Kuzan 4. Sınıf Aile, Okul ve Toplum Hayatı-2 Testi

Kuzan 4. Sınıf Aile, Okul ve Toplum Hayatı test programı ile bilgisayarınızda toplamda 12 adet sorulan aile, okul ve toplum ile alakalı testleri cevaplayabilirsiniz.

Bu program Flash ile hazırlanmıştır. Tamamen Türkçe ve Türk yapımı olan bu programda kısıtlama yoktur, ücretsizdir. Kurulum gerektirmez. Ayrıca ek bir program kurmanıza gerek duymadan çalıştırabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 349 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan 4. Sınıf Aile, Okul ve Toplum Hayatı-2 Testi İndir


Kuzan 4. Sınıf Aile, Okul ve Toplum Hayatı-2 Testi Kullanımı

Site içerisinde bilgisayara indirdiğiniz aile.zip dosyasını bilgisayarınızda Winrar veya Winzip programlarından birisini kullanarak açınız. Winrar ya da Winzip kurulu değilse bilgisayarınızda internetten indirerek kurabilirsiniz.

Sıkıştırılmış dosyayı açtığınızda aile.exe dosyasına dokunduğunuzda program açılacaktır. Sorulan sorulara sırası ile cevap vereceksiniz. Doğru cevap verirseniz o soru kapanacak diğer soruya geçecektir. Yanlış cevap verirseniz diğer soruya geçmenizi isteyecektir. Son soruda önceki yanlış vermiş olduğunuz sorulara tekrar dönerek devam edecektir. Soruya doğru cevap verene kadar soru sistem tarafından kaldırılmayacaktır. Bu şekilde sizde daha iyi sorunun cevabını pekiştirmiş olursunuz.

Bilgisayarınızda çok az yer kaplar, taşınarak ya da başka bir bilgisayara kurulum yapmadan çalışma özelliği bulunmaktadır. Arkadaşınızla, diğer bilgisayar kullanıcıları ile sıkıştırılmış dosyayı ya da sadece aile.exe dosyayı paylaşabilirsiniz.

Bu programı kullanarak bitirdiyseniz 1. testi çözmediyseniz sitede “Kuzan 4. Sınıf Aile, Okul ve Toplum Hayatı-1 Testi” sayfasına giderek 1. Test programınıda indirerer çözebilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.