Kuzan 6. Sınıf Demokratik Hayat Testi Flash Uygulaması

Kuzan 6. Sınıf Flash uygulamasını içerisinde Demokratik Hayat ile alakalı test sorularını çözebilirsiniz.

Bu Flash uygulamasında size toplamda 12 adet soru sorulacaktır. Soruların tümü Demokratik Hayat ile alakalı olacaktır. Her verdiğiniz yanıt eğer doğru olursa doğru olarak işlenerek diğer soruya geçmenizi yanlışsa yanlış olarak işlenerek diğer soruya geçmenizi isteyecektir. Yanlış verdiğiniz cevaplara başa dönerek doğru olanı bulana kadar dönme işlemi devam edecektir.

Süre sınırı yok düşünerek soruları cevaplamanızı tavsiye ederiz. İlerleyen zamanda kendiniz süre tutarak hızını ölçebilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 441 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan 6. Sınıf Demokratik Hayat Testi Flash Uygulaması İndir


Kuzan 6. Sınıf Demokratik Hayat Testi Flash Uygulaması Kullanımı

İndirmiş olduğunuz 6.Sinif_Demokratik_Hayat.zip dosyasını bilgisayarınızda Winrar ile açınız. Winrar harici diğer .rar açma programlarından birisi de kullanabilirsiniz. Açılan 6.Sinif_Demokratik_Hayat klasörü içerisinde demokt1.exe Flash uygulamasına dokunduğunuzda test başlayacaktır.

Bu eğitim testi için kuruluma gerek yoktur. Ayrıca Flash uygulamasını açabilmeniz için ek Flash açıcı programı da kurmanıza gerek yoktur. Sıkıştırılmış halde ya da sadece exe dosyası taşınarak diğer bilgisayar için yine kurulumsuz çalışabilmektedir.

Bu Flash uygulamasından testi çözer konuyu kavrarsanız site içerisinde bulunan diğer eğitim uygulamaları da incelemenizi tavsiye ederiz. Site içerisinde yüzlerce ücretsiz test ve ders çalışma programı bulunmaktadır. Bu programları görmek için kategoriden eğitim programlarını seçmeniz istediğiniz eğitim programın içerisine giderek inceleyerek indirmeniz yeterli olacaktır.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.