Kuzan 6. Sınıf Matematik OKS Hazırlık Test Programı (CHM Formatında)

Kuzan 6. sınıf Matematik OKS hazırlık test programı ile 6. Sınıf konuları matematik için testleri ve sorulan testlerde yer alan dersleri öğrenebilirsiniz.

CHM formatında hazırlanan bu program tamamen ücretsizdir. Program içerisinde kümeler, doğal sayılar, geometrik kavramlar, bölünebilme kuralları, asal sayılar, en büyük ortak bölen (e.b.o.b.), en küçük ortak kat (e.k.o.k), kesirler, ondalık kesirler, açılar, üçgenler.

Açılar için eş açılar, dik açı, dar açı, geniş açı, doğru açı, tam açı, komşu açılar, komşu bütünler, tümler açılar, komşu tümler açılar, oran, orantı ve ölçüler ile alakalı testleri, bilgileri bulabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 240 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan 6. Sınıf Matematik OKS Hazırlık Test Programı (CHM Formatında) İndir


Kuzan 6. Sınıf Matematik OKS Hazırlık Test Programı (CHM Formatında) Kullanımı

Zipli dosyayı Winrar ile bilgisayarınızda açınınız. Klasör içerisinde bulunan MAT6.chm üzerine dokunarak çalıştırınız. Program Windows yardım dosyası olan CHM üzerinden yapıldığı için ek programa ihtiyaç duymadan sadece dkunarak çalıştırabilirsiniz. Kurulum gerektirmeyen bilgisayarınızda yer kaplamayan bu 6. Sınıf matematik testi programı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

OKS sistemi kaldırılmış olmasına rağmen program içerisinde yer alan dersler her eğitim sistemi için uygundur. Eğitim sistemi değişmiş olsa da matematik kanunları, dersleri hiçbir zaman değişmez. Programsız sınırsız Full yani tam özellikli olup yapımcı tarafından dağıtılmasına müsade edilmektedir. Başka arkadaşlarınız ile de paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.