Kuzan Açılar Öğrenme PC Flash Eğitim Programı

Kuzan açılar uygulaması Flash ile hazırlanmış açıların tanımlarını öğrenmenize yarayan tamamen ücretsiz ve Türkçe Windows eğitim programıdır.

Programda amaç alt tarafta yer alan açıyı doğru bir şekilde üst açıya yerleştirerek tanımını doğru bir şekilde bildiğinizi ölçme amaçlıdır. Alt tarafta yer alan açıyı tanımını doğru açının üzerine bıraktığınızda yerleşecek, yanlış açının üzerine bıraktığınız da alta atacaktır.

Bildiğiniz açıdan başlayabilir, yanlış yerleştirmeleri acele etmeden düşünerek doğrusunu öğrenecek şekilde yerleştirebilirsiniz. Zaman sınırlaması olmadığından acele gerek yoktur. Bu uygulamayı 4 veya 5 defa kullandığınızda açı tanımlarını büyük ölçüde öğreneceğinizi düşünüyoruz. Açıların tanımlarını bilmeyenler, öğrenmek isteyenler bu ücretsiz uygulama ile başlayabilir.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 517 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan Açılar Öğrenme PC Flash Eğitim Programı İndir


Kuzan Açılar Öğrenme PC Flash Eğitim Programı Açılım ve Başlatma

Programı indirdikten sonra Winzip veya Winrar ile aci.zip dosyasını bilgisayarınızda açınız. İçerisinde bulunan aci.exe dosyasına basarak çalıştırınız. Kurulum ve ek yazılım gerektirmeden çalışır.

Programın sıkıştırılmış hali ve yahut sadece aci.exe dosyası başka bir bilgisayarda yine kurulum gerektirmeden çalışmaktadır. Arkadaşınızla paylaşabilir, arkadaşınızın da PC üzerinden açılar tanımını öğrenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Açılar ile ilgili bu uygulamayı kullandıktan sonra eğitime site içerisine bulunan “Eğitim Programlar” kategorisinden diğer eğitim programlarını inceleyerek devam edebilirsiniz. Site içerisinde Matematik ve diğer dallarda birçok test eğitim, öğretim programları yer almaktadır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.