Kuzan Akarsularımız – Akarsuları Öğrenme Flash Eğitim Uygulaması

Kuzan Akarsularımız Flash ile hazırlanmış Türkiye’de bulunan akarsuları öğrenmeniz amacı ile hazırlanmış eğitim uygulamasıdır.

Uygulamada amaç Türkiye haritasında kare olan yerlere alt tarafta bulunan akarsu ismini alarak doğru yere yerleştirmek olacaktır. Bu şekilde hangi akarsunun nerede olduğunu öğrenebileceksiniz. İlk başlarda zorlanabilirsiniz, bu uygulamayı kullandıkça akarsuların yerlerini zihninizde tutabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 352 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan Akarsularımız – Akarsuları Öğrenme Flash Eğitim Uygulaması İndir


Kuzan Akarsularımız – Akarsuları Öğrenme Flash Eğitim Uygulaması Kullanımı

İndirmiş olduğunuz akarsu-flash.zip dosyasını Winrar ya da diğer sıkıştırma açma programlarından (.zip destekli olan) herhangi bir program ile açınız. Açılan akarsu-flash klasörü içerisinde akarsu.exe dosyasını çalıştırmanız yeterli olacaktır.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi kullanımı için her akarsuyu doğru yere taşımanız gerekli. Bunu fare ile yapmalısınız. Her yanlış için bir yanlış sayılacak her doğru yerleşimde ise akarsu ismi doğru yere yerleşerek doğru olarak işlenecektir. Süre sınırı olmadığından dikkatli bir şekilde yanlış yapmadan çalışabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda süre sınırı kendiniz tutarak ne kadar hızlı olduğunuzu ve tam olarak akarsuların yerlerini öğrendiğinizi test etmenizi de öneririz.

Uygulamayı kurmaya gerek yoktur. Direk olarak açtığınız yerde çalıştırabilirsiniz. Ek olarak bir program kurmanızı da gerek yoktur. Uygulama .zip halinde taşınarak ya da akarsu.exe dosyası taşınarak başka bir bilgisayarda kullanılabilir. Boyut olarak az yer kaplar.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.